“Świąteczna Paczka” w ZK Nowy Wiśnicz

Z radością informujemy, że Zarząd Główny NSZZ FiPW, Zarząd Okręgowy NSZZ FiPW w Krakowie oraz Fundusz Pomocy Doraźnej działający przy ZG NSZZ FiPW ufundowali świąteczną paczkę dla naszego członka z organizacji terenowej w Zakładzie Karnym Nowy Wiśnicz.

Nasz kolega od dłuższego czasu zmaga się z ciężką chorobą, dlatego postanowiliśmy wesprzeć go w tej trudnej sytuacji. Jesteśmy przekonani, że nasza paczka niesie z sobą nie tylko pozytywne emocje, ale również ducha naszego wsparcia i nadzieję na szybkie zdrowienie.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego pięknego gestu. Wasza hojność i wsparcie są nieocenione. Dzięki Wam możemy okazać naszemu koledze, że w trudnych chwilach nie jest sam i ma za sobą całą społeczność NSZZ FiPW.

Pragniemy również podziękować Funduszowi Pomocy Doraźnej, który swoim zaangażowaniem umożliwił nam zrealizowanie tego przedsięwzięcia. Jesteśmy wdzięczni za ich ciągłą gotowość do pomocy potrzebującym.

Życzymy naszemu koledze siły i wytrwałości w walce z chorobą. Mamy nadzieję, że nasza paczka przyniesie mu ukojenie i uśmiech na twarzy. Wiemy, że członkowie organizacji terenowej w ZK Nowy Wiśnicz będą wspierać go oraz dodawać mu otuchy w trudnych chwilach.

Wierzymy, że wspólnie przetrwamy tę trudną sytuację i wrócisz do pełni sił.

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
marzec 2024
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Fundusze

advertisement

Reklamy