Święto Niepodległości – Federacja ZZ Służb Mundurowych w Krakowie

Przedstawiciele Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych w Krakowie, w skład której wchodzą Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów, Zarząd Okręgowy NSZZ FiPW w Krakowie, Zarząd Oddziałowy NSZZ Funkcjonariuszy Straży Granicznej oraz Zarząd Wojewódzki NSZZ Strażaków Florian, aktywnie wzięli udział w Święcie Niepodległości, które odbyło się w dniu 11 listopada 2023 roku w Krakowie.

Podczas tego wydarzenia, przedstawiciele Federacji wzięli udział w uroczystościach związanych z obchodami Święta Niepodległości. Złożyli oni swoje wiązanki pod krzyżem ofiar katyńskich oraz pod pomnikiem nieznanego żołnierza w Krakowie. Ta symboliczna gestia upamiętnienia ofiar poległych w walce o niepodległość Polski była wyrazem szacunku i wdzięczności ze strony służb mundurowych.

Obecność przedstawicieli Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych w Krakowie wśród uczestników obchodów Święta Niepodległości podkreśliła zaangażowanie tych organizacji w sprawy związane z patriotyzmem i obroną wartości narodowych. Ich udział był wyrazem solidarności z innymi grupami społecznymi i instytucjami, które oddają hołd bohaterom walki o wolność.

Należy podkreślić, że udział przedstawicieli Federacji w uroczystościach Święta Niepodległości jest jednym z wielu przejawów ich aktywności społecznej i zaangażowania na rzecz dobra publicznego. Federacja Związków Zawodowych Służb Mundurowych stanowi ważny głos w sprawach pracowniczych i społecznych związany z funkcjonowaniem służb mundurowych w Krakowie. Przedstawiciele tej Federacji przyczyniają się do poprawy warunków pracy, ochrony praw pracowniczych oraz dbają o bezpieczeństwo społeczeństwa.

Ich obecność podczas święta niepodległości w Krakowie jest również wyrazem dumy z przynależności do służb mundurowych i tożsamości służby dla Kraju. Przedstawiciele Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych w Krakowie świadomie angażują się w takie wydarzenia, aby uczcić pamięć o tych, którzy oddali życie za ojczyznę oraz podkreślić znaczenie niepodległości dla polskiego społeczeństwa.

Przewodniczący Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Krakowie

/-/ Jacek Mróz

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy