Święto Służby Więziennej 2024

W przeddzień uroczystości patrona naszej formacji, św. Pawła Apostoła to szczególny dzień dla wszystkich funkcjonariuszy i pracowników Służby Więziennej. 29 czerwca obchodzimy Święto Służby Więziennej, dzień, który przypomina nam o istotnej roli, jaką pełnimy w społeczeństwie oraz o poświęceniu, jakie wiąże się z naszą pracą.

Z okazji Święta Służby Więziennej 2024, mamy zaszczyt ogłosić, że wielu naszych kolegów i koleżanek zostało uhonorowanych awansami, odznaczeniami oraz wyróżnieniami za ich ciężką pracę, oddanie i profesjonalizm. Te wyróżnienia są wyrazem uznania dla Waszych wysiłków oraz motywacją do dalszej służby na najwyższym poziomie.

Chcemy złożyć wyrazy uznania wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom Służby Więziennej za ich nieustanne zaangażowanie i determinację w codziennej pracy. Wasza praca nie tylko zapewnia bezpieczeństwo w zakładach karnych, ale również odgrywa kluczową rolę w procesie resocjalizacji i reintegracji osadzonych.

Dziękujemy Wam za codzienne wyzwania, z którymi się zmagacie, za poświęcenie i profesjonalizm, którymi się wykazujecie. Wasza praca ma ogromne znaczenie dla społeczności i jest nieoceniona dla utrzymania porządku i bezpieczeństwa w naszym kraju.

Życzymy wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom Służby Więziennej zdrowia, wytrwałości oraz satysfakcji z pełnionej służby. Niech ten dzień będzie dla Was czasem dumy i radości z osiągnięć, które wspólnie wypracowaliśmy.

Zarząd Główny NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy