Szkolenie Sucha 2016

W dniach 07-10 listopada  w ODK SW w Suchej odbyło się trzecie a zarazem ostatnie szkolenie aktywu związkowego przygotowane przez Zarząd Główny ze środków pozyskanych z PZU SA. Szkoleniem objętych zostało około 200 funkcjonariuszy i pracowników  Służby Więziennej z wszystkich okręgów, odpowiedzialnymi za organizację oraz  przygotowanie dydaktyczne uczestników zostali wyznaczeni kol. Dariusz Grajczyński i Jarosław Szyszka.

         Głównymi tematami szkoleń były :

  1. Zagadnienia prawne : „Odpowiedzialność Dyscyplinarna w Ustawie o SW”

Perfekcyjnie przygotowane i przekazane uczestnikom przez Radcę Prawnego Agnieszkę Gołębiowską – Dudę oraz zaproszonego na szkolenie w Suchej przedstawiciela Centralnego Zarządu Służby Więziennej w osobie ppłk Marka Rajewicza.

  1. Cykl zagadnień związanych z „ Psychospołecznymi i zdrowotnymi aspektami zakażeń chorobami przenoszonymi drogą kontaktów seksualnych”, przygotowanymi przez naszą koleżankę Małgorzatę Michalską.
  2. Profilaktyka zakażeń HIV/HBV/HCV gdzie wspomagaliśmy się specjalistami w dziedzinie epidemiologii między innymi dr. Jackiem Dulębą.
  3. W arkana trudnej acz przynoszącej satysfakcję pracy związkowej wprowadzali koledzy wiceprzewodniczący Zarządu Głównego, przedstawiając „Obowiązki i uprawnienia wynikające z Ustawy o Związkach Zawodowych” oraz Statutu NSZZ FiPW.

W ocenie uczestników oraz prelegentów cykl szkoleń przynosi wymierne efekty w postaci poszerzonej wiedzy oraz umiejętności praktycznego  jej zastosowania.

Jesteśmy przekonani iż wsparcie naszego sponsora PZU SA to bardzo dobrze ulokowana inwestycja w człowieka, który z każdym kolejnym etapem szkolenia jest coraz bardziej świadomy a zarazem ostrożnym w codziennej pracy.

                                                                  W-ce Przewodniczący ZG NSZZ FiPW

                                                                                 (-) Jarosław Szyszka

PZU_logo

IMG_8413 (Small) IMG_8419 (Small) IMG_8420 (Small)

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy