Szlachetna Paczka – AŚ Ostrów Wielkopolski.

SZLACHETNA PACZKA DLA PANI ZOFII.

Już po raz kolejny Dyrektor Aresztu Śledczego mjr Waldemar Zaremba wraz z Zarządem Terenowym NSZZFiPW w Ostrowie Wielkopolskim, odpowiedzieli na apel o pomoc w zbiórce koordynatora Szlachetnej Paczki Pana Jacka Pieczyńskiego. Tym razem jest to Pani Zofia, przesympatyczna, miła i spokojna osoba.

W dniu 11 grudnia 2021 roku, w imieniu biorących udział w zbiórce funkcjonariuszy Aresztu Śledczego w Ostrowie Wielkopolskim, przedstawiciele Aresztu i Zarządu Terenowego NSZZFiPW w Ostrowie Wielkopolskim, kol Jarosław Hałas, Walczak Krzysztof  i Daniel Pawlak, przekazali pomoc finansową dla Pani Zofii. Ze zbiórki przeprowadzonej przez Pana Jacka udało się zakupić kuchenkę gazową z elektrycznym piekarnikiem o której Pani Zofia marzyła,  kuchenkę mikrofalową, odkurzacz,  żywność,  środki czystości, kosmetyki oraz  chemie gospodarczą.

Cieszymy się bardzo że mogliśmy dołożyć cegiełkę do tej wspaniałej Świątecznej akcji. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbiórkę funkcjonariuszom,  jak i Kierownictwu naszej jednostki za sprawnie przeprowadzoną akcję.

Podziękowania w  szczególności dla Pana Jacka Pieczyńskiego oraz  wszystkich zaangażowanych w akcję  Szlachetna Paczka. Natomiast Pani Zofii życzymy bardzo dużo zdrowia, uśmiechu, zadowolenia, i oby nowa kuchenka z elektrycznym piekarnikiem o której tak marzyła Pani Zofia spełniła najlepsze kulinarne oczekiwania.

P.S . Niestety dziś Pani Zofia jest w Szpitalu Rehabilitacyjnym, więc wszystkie paczki oraz  kuchenka będą czekały na nią w domu. Życzymy dużo zdrowia dla Pani!

NIECH WSZYSCY MAJĄ ŚWIĘTA

Zarząd Terenowy NSZZFiPW w Ostrowie Wlkp.

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy