Uroczyste Posiedzenie Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Gdańsku z okazji wręczania ORDERU 100 – lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę

W dniu 20 grudnia 2019r. w Hotelu DEDAL w Malborku odbyło się uroczyste posiedzenie Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Gdańsku z okazji wręczania ORDERU 100 – lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę  członkom Związku NSZZ FiPW połączonym ze spotkaniem Bożonarodzeniowym. Uroczystość wręczenia Krzyży Zasługi NSZZ FiPW oraz ORDERU 100 – lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę członkom Związku NSZZ FiPW i innym osobom wspierającym działania Związku, rozpoczęła się od posiedzenia Zarządu Okręgowego. W trakcie posiedzenia przybył  Zastępca Dyrektora Okręgowego SW w Gdańsku ppłk Adam Poćwiardowski, który zaszczycił swoją obecnością.

Pragnę nadmienić, że w tym roku decyzją Kapituły Odznaczeń i Orderów na wniosek Zarządu Okręgowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Gdańsku 5 osób otrzymało Brązowy Krzyż Zasługi NSZZFiPW a 39 osób otrzymało Order 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Odznaczenia podczas  uroczystości Odzyskania Niepodległości przez Polskę w  dniu 18 listopada 2019r. w Centrum Konferencyjnym Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku wręczali Wiceprzewodniczący Zarządu Głównego NSZZFiPW w Warszawie Kamil Bachanowicz w asyście Przewodniczącego Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Gdańsku Jarosława Wodzińskiego. Członkowie Naszego Związku, którzy nie mogli brać udziału  w/w uroczystości zostali zaproszeni na Uroczyste posiedzenie Zarządu Okręgowego gdzie dekoracji odznaczeniami dokonał  Przewodniczący Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Gdańsku Jarosław Wodziński.

Po uroczystym wręczeniu głos zabrał Z-ca Dyrektora Okręgowego w Gdańsku ppłk Adam Poćwiardowski, który pogratulował wszystkim odznaczonym za trud ciężkiej służby.

Na koniec głos zabrał przewodniczący ZO NSZZFiPW w Gdańsku kol. Jarosław Wodziński, który   podziękował wszystkim przybyłym członkom ZO i gościom, składając życzenia Bożonarodzeniowe zapraszając do podzielenia się opłatkiem i okolicznościowy poczęstunek.

Tekst kpt.  Tadeusz Łoziński, zdjęcia: mjr Grzegorz Ołdak

Galeria:

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy