V Turniej piłki nożnej o puchar Przewodniczącego ZT NSZZFiPW w Sztumie

W dniu 1 lutego br. w hali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Sztumie odbył się V Turniej Piłki Nożnej o puchar Przewodniczącego ZT NSZZFiPW w Sztumie im. Grzegorz Grzywińskiego. Zwycięzcą turnieju został zespół reprezentujący Zakład Karny w Sztumie, który odebrał Puchar oraz nagrody rzeczowe. Dodatkowo nagrody otrzymali wybrani przez organizatora zawodnicy z poszczególnych drużyn.

Po Turnieju odbył się Festyn Karnawałowy dla Dzieci Funkcjonariuszy i Pracowników Zakładu Karnego w Sztumie. Wszystkich przybyłych oczarował prowadzący wszelkie zabawy z dziećmi GESEK tzn. „człowiek orkiestra”. Przy pomocy DJ Moroz, który zajął się oprawą muzyczną z twarzy dzieciaków i ich rodziców nie schodził uśmiech. Liczne nagrody dla uczestników zabawy przygotował Bank BNP Paribas oraz Zarząd Terenowy NSZZFiPW w Sztumie.

Z tej strony Zarząd Terenowy NSZZFiPW w Sztumie składa wielkie podziękowania dla osób i firm, które pomogły w organizacji w/w imprez tj. Zarządowi Okręgowemu NSZZFiPW w Gdańsku, Kancelarii Brokerskiej King Boker, Bankowi BNP Paribas, firmie METTAP, Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 w Sztumie oraz p. Antoniemu Fila.

Zarząd Terenowy NSZZFiPW w Sztumie

Galeria:

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
marzec 2024
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Fundusze

advertisement

Reklamy