V Turniej Piłki Siatkowej – Zarząd Okręgowy NSZZFiPW w Gdańsku

V Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Gdańsku i Dyrektora Okręgowego SW w Bydgoszczy

W dniu 2 września 2023 roku na plaży miejskiej w Malborku odbył się V Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Gdańsku i Dyrektora Okręgowego SW w Bydgoszczy.

Przy pięknej słonecznej pogodzie po uroczystym otwarciu przez Przewodniczącego ZO NSZZFiPW Grzegorza Ołdaka, por. Fabiana Matika – przedstawiciela Dyrektora Okręgowego SW w Bydgoszczy i ppłk Rafała Jaroszewskiego z-cy Dyrektora  Zakładu Karnego w Sztumie  przystąpiono do rozgrywek. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele Banku Pocztowego z panią Dyrektor Ewą Medgger na czele. W zawodach udział wzięło 7 drużyn  z jednostek penitencjarnych: AŚ Starogard Gdański, ZK Kwidzyn, ZK Sztum, ZK Nr 1 Grudziądz, AŚ Elbląg, ZK Koronowo, OZ Chojnice.  Mecze rozgrywane  były  w systemie w dwóch grupach „każdy z każdym” i po eliminacjach przystąpiono do meczy finałowych. O pierwsze miejsce spotkały się zespoły ZK Nr 1 Grudziądz i ZK Koronowo, a o 3 miejsce ZK Kwidzyn z AŚ Elbląg. Mecze stały na dobrym sportowym poziomie i w miłej atmosferze, przy zachowaniu zasad fair play.

Po rozegraniu wszystkich meczy klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:

  1. ZK Nr 1 Grudziądz
  2. ZK Koronowo
  3. ZK Kwidzyn
  4. AŚ Elbląg
  5. AŚ Starogard Gdański
  6. ZK Sztum
  7. OZ Chojnice

Na zakończenie turnieju zostały wręczone nagrody, medale, okolicznościowe statuetki i upominki oraz gadżety. Przedstawiciel Dyrektora OISW podziękował wszystkim zawodnikom, organizatorom oraz przybyłym gościom za sportową atmosferę, grę fair play, podnoszenie sprawności fizycznej wśród funkcjonariuszy i pracowników więziennictwa. Grzegorz Ołdak Przewodniczący ZO NSZZFiPW w swoim wystąpieniu podkreślił miłą atmosferę, potrzebę aktywnego spędzania czasu wolnego  i zapewnił o dalszej kontynuacji takich spotkań i integracji środowiska więziennictwa.

Przewodniczący ZO NSZZFiPW w Gdańsku

/-/ Grzegorz Ołdak

Galeria zdjęć:

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy