„VIII Mistrzostwa Funkcjonariuszy Służby Więziennej i Innych Służby Mundurowych w Kolarstwie Górskim”

Wzorem więc lat ubiegłych w dniu 21 września po raz ósmy zorganizowane zostaną Mistrzostwa funkcjonariuszy Służby Więziennej w Kolarstwie Górskim. Zawody zostaną rozegrane w obiektach Hali Sportowej „Lubuszanka” w miejscowości Czerwieńsk koło Zielonej Góry, na dystansie ok. 40 km – 6 pętli po 6,5 km. Dla najlepszych zawodników w kategorii open oraz w podziale na kategorie wiekowe ufundowane zostaną cenne nagrody finansowe oraz rzeczowe. W wyścigu wystartować może łącznie 100 osób. O udziale w zawodach decyduje więc kolejność zgłoszeń.

Jeżeli lubisz dobrą zabawę, ekstra ciekawą trasę MTB, rywalizację w duchu Fair Play i niezapomnianą atmosferę to koniecznie zapisz się już dziś.

Zapisy, Regulamin oraz opłata startowa, dostępne są na stronie:

www.super-sport.com.pl

Służba Więzienna po Wojsku i Policji jest trzecią największą formacją mundurową w naszym kraju. Każdego dnia blisko 30.000 funkcjonariuszy Służby Więziennej z narażeniem życia pełni służbę  w zakładach karnych i aresztach śledczych, strzegąc bezpieczeństwa, ładu i porządku. Funkcjonariusze SW pracują w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności, w tym również tymi najgroźniejszymi.  Taki rodzaj pracy rodzi olbrzymie obciążenia psycho-fizyczne. W tym te najbardziej destrukcyjne – permanentnego stresu. Udział w zawodach jest więc nie tylko formą dobrej zabawy, ale stanowi także najlepszy sposób na redukcję stresu i podtrzymanie należytej kondycji fizycznej.

Pościgaj się razem z Nami !!!

Do zobaczenia 21 września w Hali Sportowej „Lubuszanka”

w miejscowości Czerwieńsk koło Zielonej Góry.

Regulamin Mistrzostw Polski MTB-SW-2019

MTB-plakat PDF

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy