XI Bieg Służb Mundurowych i Sympatyków – Memoriał Tomasza Mielki

Serdecznie zapraszamy do udziału w XI Biegu Służb Mundurowych i Sympatyków – Memoriał Tomasza Mielko – organizowanego w dniu 23.09.2023r. w Hali Lubuszanka w Czerwieńsku. Godzina 12.00 W tym roku Memoriał Tomasza Mielko odbędzie się już po raz XI i wzorem lat ubiegłych serdecznie zapraszamy wszystkich czynnych oraz emerytowanych funkcjonariuszy Służby Więziennej funkcjonariuszy innych służb żołnierzy wojska polskiego oraz sympatyków do udziału w tej wspaniałej imprezie. Dajmy, więc wspólny wyraz solidarności i pobiegnijmy razem dla Tomasza – ku jego pamięci!!!

Dla potomnych przypomnieć należy, że Młodszy chorąży Tomasz Mielko był funkcjonariuszem Grupy Interwencyjnej Służby Więziennej z Zakładu Karnego w Rawiczu. Zginął w październiku 2012 w wyniku nieszczęśliwego wypadku w czasie wykonywania obowiązków służbowych. Od dziesięciu lat funkcjonariusze Służb Mundurowych oraz ich sympatycy w wyrazie szacunku dla poległego kolegi czczą jego pamięć – biegiem przełajowym. W roku 2023 roku bieg ten zostanie zorganizowany w przepięknych lasach w okolicach hali sportowej Lubuszanka w Czerwieńsku. Mamy nadzieję, że pamięć Tomasza w tym roku uczci kilkaset osób – zawodników i zawodniczek pełniących, na co dzień służbę w obronie naszej Ojczyzny.

W duchu Fair Play rywalizacja odbędzie się na dystansach 5 i 10 km, a najmłodsi uczestnicy na dystansie 500 metrów. Wzorem lat ubiegłych wśród uczestników biegu i najmłodszych rozlosowane zostaną cenne nagrody, zostanie również przygotowana strefa dla najmłodszych i wszystkich chętnych gdzie będzie można zobaczyć wyposażenie oraz pojazdy Służby Więziennej oraz innych formacji Służb Mundurowych. Zapraszamy więc wszystkich chętnych do udziału w tym rodzinnym wydarzeniu Dzieci Dorosłych, Służby Mundurowe oraz Sympatyków. Partnerzy Biegu:

  • Lubuskie Warte Zachodu
  • Port Lotniczy Babimost
  • Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze
  • Biegostacja
  • 8K Centrum Sportu

Zapisy oraz regulamin biegu znajdują się pod poniższym adresem: https://super-sport.com.pl/

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy