XI edycja „RYSIA” – NSZZFiPW we Wrocławiu

Zarząd Terenowy NSZZFiPW przy Zakładzie Karnym nr 2 we Wrocławiu, funkcjonariusze Oddziału Zewnętrznego Aresztu Śledczego we Wrocławiu, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich oraz członkowie grupy Semper Parati serdecznie zapraszają na XI edycję „RYSIA”. Uczestnicy po raz kolejny będą mieli okazję zmierzyć się ze swoimi słabościami oraz sprawdzić granice własnej wytrzymałości.

Na trasie długości zbliżonej do biegu maratońskiego Uczestnicy będą musieli wykazać się rozlicznymi talentami i umiejętnościami, które zostaną poddane próbie na ukrytych punktach kontrolnych. Szczególnie przydatna będzie biegłość w posługiwaniu się kompasem i mapą, ponieważ każda drużyna samodzielnie wyznacza sobie trasę pomiędzy poszczególnymi punktami kontrolnymi.

Piękne okoliczności przyrody, duch zdrowej, sportowej rywalizacji, współdziałanie i wzajemne wsparcie ze strony członków drużyny sprawi, że „RYŚ” będzie jednym z bardziej zapadających w pamięć wydarzeń. Zwycięzcami imprezy będą wszyscy, którzy odważą się wziąć w niej udział – nikt nie pozostanie przegrany. Dodatkowo każdy Uczestnik, który wystartuje w „biegu po łapę rysia” i zaliczy przynajmniej dwa punkty kontrolne, weźmie udział w losowaniu nagród. W tym roku chętni po raz kolejny będą mogli zgłosić swój udział w trasie rowerowej.

Maraton odbędzie się w godzinach nocnych (start imprezy zaplanowano na godzinę 19.00) z 9 na 10 września 2023 r., na rozległym terenie wokół Kątów Wrocławskich (dokładne miejsce rozpoczęcia imprezy zostanie podane w harmonogramie). Do udziału w imprezie można zgłaszać zespoły 3–5-osobowe. Zgłoszenia przyjmowane będą do godz. 23:59 dnia 1 września 2023 r. Wpisowe należy przesłać przelewem grupowym za całą drużynę najpóźniej do dnia 1 września 2023 r.

Regulamin Maratonu oraz formularze zapisów znajdują się na stronie www.rys-nocnymaraton.pl.

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy