XII Okręgowe Zawody w Wędkarstwie Spławikowym – Międzyrzecz 2018

W dniach 8-9.10.2017r. w Międzyrzeczu odbyły się   XII Okręgowe Zawody    w Wędkarstwie Spławikowym o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Szczecinie, Puchar Przewodniczącego Zarządu Okręgowego NSZZ FiPW   w Szczecinie oraz Puchar Dyrektora Aresztu Śledczego w Międzyrzeczu.

W zawodach wzięło udział 11 drużyn z 5 jednostek oraz 3 osobowa drużyna  z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu łącznie wraz  z zaproszonymi gośćmi było nas ponad 40 osób. Miłym zaskoczeniem było przyjęcie zaproszenia przez Dyrektora Okręgowego płk Piotra Warenika i jego udział wraz z drużyną OISW   w zawodach. Zawody przebiegały w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Pogoda dopisała, przyjemnie przygrzewało słońce. Po czterogodzinnych zmaganiach nastąpił moment kulminacyjny a więc ważenie złowionych ryb i chwalenie się złowionymi „okazami”. Po dopełnieniu formalności wszyscy uczestnicy i zaproszeni goście udali się na teren pobliskiego Gościńca MAYA gdzie czekał już ciepły obiad. Jako niespodzianka   od organizatorów i ku ogromnemu zadowoleniu uczestników pojawiła się także szynka zapiekana w cieście chlebowym.

Po obiedzie nastąpiło podsumowanie zmagań oraz wręczenie pucharów i nagród rzeczowych.

I miejsce drużynowo zajęła drużyna nr 2 z ZK Nowogard z łączną  wagą złowionych

ryb – 3,170 kg,

II miejsce zajęła drużyna nr 2 z ZK Goleniów – 2,570kg,

III miejsce drużyna nr1 z ZK Nowogard – 1,655 kg.

Indywidualnie:

I miejsce – Rafał Banielewicz z ZK Goleniów – 1,500 kg,

II miejsce – Piotr Biernacki z ZK Nowogard – 1,270 kg,

III miejsce – Piotr Gódziński z ZK Nowogard – 1,240 kg.

Największą rybę złowił Marek Tomaszewski z ZK Nowogard – płoć o wadze 0,290 kg.

Zwycięscy otrzymali ciekawe nagrody a wszyscy pozostali uczestnicy   i zaproszeni goście  praktyczne upominki. Nagrody wręczali Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej  w Szczecinie płk Piotr Warenik, w imieniu Dyrektora Aresztu Śledczego w Międzyrzeczu – Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZFiPW Mariusz Dymianowski, oraz Przewodniczący Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Szczecinie Zbigniew Haściło.

Ogromne podziękowania należy w tym miejscu złożyć organizatorowi zawodów naszemu koledze Bartłomiejowi Trocerowi z Aresztu Śledczego w Międzyrzeczu, który włożył ogromny wysiłek i dużo serca aby uczestnicy zawodów byli zadowoleni a zmagania przebiegły fair play.

Serdecznie dziękujemy za udział w zawodach i zapraszamy w roku następnym

Sponsor strategiczny

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy