XIV Mistrzostwa Służby Więziennej w Piłce Nożnej o Puchar Przechodni Przewodniczącego Zarządu Głównego NSZZF i PW

W dniach 23-27 września 2013 roku odbyły XIV Mistrzostwa Służby Więziennej w Piłce Nożnej o Puchar Przechodni Przewodniczącego Zarządu Głównego NSZZF i PW .

Mistrzostwa odbywały się na obiektach Miejsko Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koronowie oraz Ośrodka Sportu w Świekatowie, bazę noclegową oraz organizację zapewnił Ośrodek Doskonalenia Kadr Służby Więziennej w Suchej.

Mistrzostwa objęli Honorowym Patronatem: Wojewoda Kujawsko-Pomorski, Starosta Powiatu Tucholskiego oraz Dyrektor Generalny Służby Więziennej.

Do mistrzostw przystąpiło 8 drużyn Okręgowych Inspektoratów SW wyłonionych w eliminacjach, które odbyły się w Zamościu i Wiśle, finalistami zostały drużyny:

 

  1. OISW Bydgoszcz
  2. OISW Gdańsk
  3. OISW Katowice
  4. OISW Koszalin
  5. OISW Opole
  6. OISW Poznań
  7. OISW Rzeszów
  8. OISW Szczecin

Po stojących na bardzo wysokim poziomie rozgrywkach grupowych rozgrywanych w atmosferze fair play, w czym bardzo duży udział mieli sędziowie, których pracę oceniono jako wzorcową, do półfinałów awansowały drużyny?

 

1.OISW Koszalin

2.OISW Opole

3.OISW Rzeszów

4.OISW Szczecin

W meczach półfinałowych padły wyniki:

 

OISW Rzeszów – OISW Opole        1:0

OISW Szczecin – OISW Koszalin    0:0  rzuty karne   5:6

W dniu 26 września na Stadionie Miejskim w Koronowie odbyły się mecze finałowe, które wyłoniły Mistrza Służby Więziennej, którym została drużyna OISW w Koszalinie, która po emocjonującym meczu pokonała drużynę OISW w Rzeszowie 1:0.

Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna OISW Opole.

Mecze grupowe oraz finały bacznie obserwowali zaproszeni goście, którzy podkreślali bardzo wysoki poziom rozgrywek oraz profesjonalną organizację, za którą należą się słowa Podziękowania Panu Komendantowi ODK SW mjr. Sławomirowi Paszkowskiemu.

Ekspertem, od którego można było usłyszeć najbardziej trafne i potwierdzone doświadczeniem oceny był były trener reprezentacji Polski – Pan Andrzej Strejlau.

Mistrzostwa zaszczycili swoją obecnością zaproszeni goście w osobach płk Włodzimierz Paszkowski – Dyrektor Biura Dyrektora Generalnego SW

Stanisław Gliszczyński – Burmistrz Miasta Koronowa

mł insp. Krzysztof Bodziński – Komendant Powiatowy Policji w Tucholi

Maciej Makowski – Dyrektor MOSiR w Koronowie

Katarzyna Dorosz-Kulwicka – Zastępca Dyrektora Mentor SA Toruń

Zbigniew Rogodziński – Wiceprzewodniczący Zarządu Głównego NSZZ Pracowników Pożarnictwa oraz Wiceprzewodniczący Zarządu Głównego NSZZ F i PW Jarosław Ćmiel i Jarosław Szyszka, którzy starali się, aby te mistrzostwa były dla wszystkich uczestników niezapomnianym wydarzeniem oraz oderwaniem od ciężkiej codziennej służby.

Klasyfikacja Końcowa

I Miejsce

OISW Koszalin

II Miejsce

OISW Rzeszów

III Miejsce

OISW Opole

IV Miejsce

OISW Szczecin

V Miejsce

OISW Bydgoszcz

VI Miejsce

OISW Poznań

VII Miejsce

OISW Gdańsk

VIII MIejsce

OISW Katowice

 

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy