XVI Zjazd Sprawozdawczy NSZZF i PW 24-26 czerwca 2015 roku OSSW Popowo

W dniach 24 – 25 czerwca 2015 roku, w OSSW Popowo, miał miejsce XVI Zjazd Sprawozdawczy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa. 133 Delegatów wysłuchało sprawozdania Przewodniczącego oraz członków Zarządu Głównego NSZZ FiPW z dwuletniej kadencji zarządu, następnie delegaci udzielili obecnemu zarządowi absolutorium na kolejne dwa lata kadencji.

Niestety z przyczyn służbowych nie mógł w zjeździe uczestniczyć Dyrektor Generalny Służby Więziennej gen. Jacek Kitliński jednak w zastępstwie przybył Zastępca Dyrektora Generalnego płk Jarosław Kardaś, który wysłuchał pytań delegatów oraz oceny obecnej sytuacji, jaka ma miejsce w Służbie Więziennej.

W trakcie zjazdu doszło do kilku zmian personalnych w Zarządzie Głównym i tak nowymi członkami zostali: Rafał Klag, Jarosław Górski, Arkadiusz Szymczak, Remigiusz Onyszkiewicz, Dawid Gazda, Dariusz Mieczyński, Artur Hebda nowymi członkami Głównej Komisji Rewizyjnej zostali: Krzysztof Widelski, Edward Jasik. Nowo wybranym członkom składamy gratulację wyboru na członków Zarządu Głównego ora Głównej Komisji Rewizyjnej.

W trakcie zjazdu ogrom pracy wykonały komisje Mandatowa, Statutowa Uchwał i Wniosków jak również Skrutacyjna. Przyjęto szereg zmian statutowych, które w niedługim czasie zostaną zarejestrowane we właściwym Sądzie, na koniec przyjęto uchwałę programową, która odczytała niezawodna koleżanka Lucyna Skubis to właśnie ta uchwała ma wytyczać drogę jaką powinien kroczyć Zarząd Główny przez kolejne lata.  Po dwóch dniach wielogodzinnych obrad, które trwały do późnych godzin wieczornych Przewodniczący Zarządu Głównego Czesław Tuła podziękował wszystkim uczestniczącym delegatom i zakończył obrady poprzez wyprowadzenie sztandaru Zarządu Głównego NSZZF i PW. Na koniec chcielibyśmy podziękować wszystkim delegatom XVI Zjazdu Sprawozdawczego NSZZF i PW za wytrwałość i wysiłek jak włożyli w uczestnictwo w obradach, szczególne podziękowania składamy osobom, które pracowały w poszczególnych komisjach, bo to właśnie dzięki ich pracy udało sprawnie przeprowadzić zjazd. Serdecznie dziękujemy. Uchwała programowa wkrótce.

Więcej zdjęć tutaj ……….

DSC_0124 (Small) DSC_0129 (Small) DSC_0136 (Small) DSC_0147 (Small) DSC_0139 (Small) DSC_0236 (Small)

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy