ZAPROSZENIE – VII MISTRZOSTWA FUNKCJONARIUSZY SŁUŻBY WIĘZIENNEJ I INNYCH SŁUŻB MUNDUROWYCH W KOLARSTWIE GÓRSKIM ZIELONA GÓRA 2018

VII MISTRZOSTWA FUNKCJONARIUSZY SŁUŻBY WIĘZIENNEJ I INNYCH SŁUŻB MUNDUROWYCH W KOLARSTWIE GÓRSKIM ZIELONA GÓRA 2018

Pod Honorowym Patronatem Dyrektora Generalnego Służby Więziennej Oraz Przewodniczącego Zarządu Głównego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa

Wzorem więc lat ubiegłych Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Poznaniu oraz Zarząd Okręgowy NSZZ FIPW w Poznaniu w dniu 22 września 2018 roku po raz siódmy zorganizuje  Mistrzostwa funkcjonariuszy Służby Więziennej w Kolarstwie Górskim. Zawody zostaną rozegrane w obiektach PRZYTOK GOLF & RESORT w Przytoku, gm. Zabór na dystansie ok 40 km – 4 pętle po 10 km. Dla najlepszych zawodników w kategorii open oraz w podziale na kategorie wiekowe ufundowane zostaną cenne nagrody finansowe oraz rzeczowe. W wyścigu wystartować może łącznie 150 osób. O udziale w zawodach decyduje więc kolejność zgłoszeń.

Jeżeli lubisz dobrą zabawę, ekstra ciekawą trasę MTB, rywalizację w duchu Fair Play                                             i niezapomnianą atmosferę to koniecznie zapisz się już dziś.

Zapisy, Regulamin oraz opłata startowa, dostępne są na stronie:

www.super-sport.com.pl

Służba Więzienna po Wojsku i Policji jest trzecią największą formacją mundurową w naszym kraju. Każdego dnia blisko 30.000 funkcjonariuszy Służby Więziennej z narażeniem życia pełni służbę   w zakładach karnych i aresztach śledczych, strzegąc bezpieczeństwa, ładu i porządku. Funkcjonariusze SW pracują w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Taki rodzaj pracy rodzi olbrzymie obciążenia psycho-fizyczne. W tym te najbardziej destrukcyjne – permanentnego stresu. Udział w zawodach jest więc nie tylko formą dobrej zabawy, ale stanowi także najlepszy sposób na redukcję stresu i podtrzymanie należytej kondycji fizycznej.

Pościgaj się razem z Nami ! Do Zobaczenia 22 września br. w obiektach PRZYTOK GOLF & RESORT w Przytoku, gm. Zabór.

Serdecznie Zapraszamy !

 

Dyrektor Okręgowy

Służby Więziennej w Poznaniu

Zarząd Okręgowy NSZZ Fi PW

w Poznaniu

 

Sponsor strategiczny

                  Regulamin poniżej do pobrania

 

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy