Zarząd Okręgowy NSZZFiPW w Poznaniu – Turniej Piłki Nożnej

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Zarządu Okręgowego NSZZ FiPW w Poznaniu oraz Dyrektora Zakładu Karnego w Gębarzewie.
W sportowej rywalizacji udział wzięło osiem drużyn reprezentujących jednostki penitencjarne (6) Straż Graniczną Ławica oraz Komendę Powiatową Policji w Gnieźnie.
Po fantastycznym meczu finałowym turniej wygrała drużyna reprezentująca Zakład Karny we Wronkach pokonując 1:0 przedstawicieli Zakładu Karnego w Potulicach którzy w czasie całych zawodów stracili tylko jedną bramkę. Podium uzupełnili funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, którzy w meczu o trzecie miejsce pokonali 2:0 funkcjonariuszy Zakładu Karnego w Gębarzewie.
Oczywiście przyznaliśmy również nagrody indywidualne i tak oto:
Najlepszym strzelcem został Kolega Mateusz Oczkowski na co dzień funkcjonariusz ZK Potulice zdobywca 6 bramek.
MVP turnieju wybrany został Kolega Arkadiusz Piskorski również przedstawiciel ZK Potulice, który zyskał uznanie nie tylko w oczach organizatorów, ale i w oczach sędziów. Imponował spokojem i opanowaniem. Widać było, iż to on gra na pianinie, które dostarczono z Potulic.
Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został jednogłośnie Kolega Kamil Łysoń z AŚ Zielona Góra. Dodać tu należy, iż mimo tego, że zagrał tylko w trzech grupowych meczach zaimponował swoimi umiejętnościami niejednokrotnie ratując swój zespół przed utratą bramki. Szczere wyrazy uznania.
Zanim umieścimy ostateczną klasyfikację chcielibyśmy podziękować uczestnikom przede wszystkim za obecność! Mimo braku oddelegowań w swoim czasie wolnym reprezentowaliście jednostki w których na co dzień służycie. Były przypadki, niektórych zawodników, którzy jeszcze dziś w nocy pełnili służbę chroniąc społeczeństwo a kilka godzin po służbie godnie reprezentowali jednostkę. Byli też tacy, którzy kilka godzin po zakończeniu turnieju rozpoczynali nocną służbę. BRAWO DLA WAS!!
Ostateczna klasyfikacja:
1. Zakład Karny we Wronkach
2. Zakład Karny w Potulicach
3. Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie
4. Zakład Karny w Gębarzewie
5. Areszt Śledczy w Zielonej Górze
6. Odział Zewnętrzny ZK Gębarzewo w Środzie Wielkopolskiej
7. Odział Zewnętrzny AŚ Poznań Nowosolska
8. Straż Graniczna Ławica
W tym miejscu wypada podziękować Wójt Gmina Gniezno Pani Marii Suplickiej za okazaną pomoc w organizacji naszego turnieju. DZIĘKUJEMY
Do zobaczenia !!!
Galeria zdjęć:

 

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy