Zarząd Terenowy NSZZFiPW w Iławie przekazał urządzenia do ozonowania pomieszczeń i pojazdów

W związku z panującą na terenie kraju pandemią Zarząd Terenowy NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa przy Zakładzie Karnym w Iławie pozyskał nieodpłatnie cztery urządzenia do ozonowania pomieszczeń i pojazdów. 21 kwietnia br. Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa Edward Jasik przekazał cztery ozonatory jednostkom organizacyjnym w okręgu olsztyńskim składając na ręce Panom Dyrektorom w obecności osób im towarzyszącym:
– Dyrektorowi Zakładu Karnego w Iławie kpt. Gawłowi Gałdzińskiemu w obecności członków Zarządu Terenowego NSZZFiPW przy ZK w Iławie Kol. Sylwka Maśki, Grzegorza Bittela
– Zastępcy Dyrektora Oddziału Zewnętrznego w Działdowie ZK w Iławie ppłk. Anny Kacprzyckiej w obecności Wiceprzewodniczącego Zarządu Terenowego przy Zakładzie Karnym w Iławie Kamilem Ruszkowskim i członkiem ZT NSZZFiPW Kol. S. Cybulskim.
– Dyrektorowi Aresztu Śledczego w Olsztynie ppłk. Markowi Bartnickiemu oraz Dyrektorowi Zakładu Karnego w Barczewie ppłk. Markowi Kulwickiemu w obecności Przewodniczącego Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Olsztynie, Przewodniczącego Zarządu Terenowego Andrzeja Zieji oraz Rzecznika prasowego Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Olsztynie mjr. Jarosława Witka.
Mając na uwadze bezpieczeństwo funkcjonariuszy i pracowników ozonatory są już użytkowane w pomieszczeniach oraz w pojazdach w jednostkach organizacyjnych.
Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
marzec 2024
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Fundusze

advertisement

Reklamy