ZO NSZZFiPW w Gdańsku przekazał sprzęt na wyposażenie siłowni do AŚ w Gdańsku.

Dzięki Zarządowi Głównemu NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Warszawie ze środków prewencyjnych PZU mogliśmy przekazać dla Organizacji Terenowej NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa przy Areszcie Śledczym w Gdańsku sprzęt wyposażenia siłowni w postaci: bramy Marbo Sport, zestawu  gryfu prostego, zestawu gryfu mocno łamanego, hantli stalowo gumowych Marbo Sport w ilości 14 sztuk o różnym ciężarze.

Sprzęty został zmontowany w siłowni Aresztu Śledczego w Gdańsku przez firmę Marbo Sport w dniu 30 czerwca 2020 roku. Podczas przekazania sprzętu byli obecni dyrektorzy Aresztu Śledczego w Gdańsku, Przewodniczący i Wiceprzewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Gdańsku.

Jesteśmy przekonani, że dzięki doposażeniu siłowni funkcjonariusze i pracownicy Służby Więziennej będą mogli podnosić swoja sprawność fizyczną i efektywnie, na sportowo spędzać czas wolny.

Na zakończenie jeszcze raz pragnę podziękować w imieniu Zarządu Okręgowego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Gdańsku firmie PZU za przeznaczenie środków finansowych na zakup wyposażenia siłowni, a także Zarządowi Głównemu NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa za realizację przedsięwzięcia.

Przewodniczący Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Gdańsku

/-/ Jarosław Wodziński

Galeria zdjęć:

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy