Zrealizowaliśmy nasz cel – Akcja “Świąteczna Paczka”

“Dobroć jest ważniejsza niż mądrość, a uznanie tej prawdy to pierwszy krok do mądrości.”

19 listopada 2020 roku Zarząd Główny Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa podjął decyzję o ufundowaniu “Świątecznej Paczki” w każdym Okręgu dla Rodziny Członka Związku, która zdaniem Zarządu Okręgowego tej pomocy najbardziej potrzebuje.

Do tej godnej zainicjowanej przez Zarząd Główny akcji włączyły się również Zarządy Okręgowe NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa, które wsparły finansowo ufundowanie paczek. Już od początku grudnia 2020 roku wspólnie, choć podzieleni na okręgi staraliśmy się sprostać wszystkim celom, jakie sobie postawiliśmy. A było ich naprawdę niemało. Osoby, które najbardziej potrzebują pomocy, nie potrafią się o tą pomoc upomnieć.

Przez wiele lat Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa zajmuje się organizowaniem pomocy innym i ten czas nauczył nas, że wspieranie indywidualnych osób jak również inne akcje charytatywne zbliżają ludzi. Dlatego i tym razem udało nam się dotrzeć do osób, którym mogliśmy pomóc i złożyć świąteczne życzenia.

Podczas spotkania na twarzach osób obdarowanych można było zauważyć łzy wzruszenia, ale przede wszystkim ogromnej radości. Dla nas było to również ogromne przeżycie, które na trwałe zostawiło ślad w naszych sercach.

Zarząd Główny NSZZFiPW w Warszawie

Galeria zdjęć:

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy