Życzenia Przewodniczącego Zarządu Głównego NSZZFiPW z okazji Dnia Kobiet

Szanowne Funkcjonariuszki i Pracowniczki Służb Więziennych,

Z okazji Dnia Kobiet, pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom, które na co dzień z niezwykłym zaangażowaniem i profesjonalizmem pełnią służbę oraz pracują w Służbie Więziennej.

Wasza ciężka i bardzo odpowiedzialna praca jest fundamentem bezpieczeństwa i porządku, a także kluczowym elementem procesu resocjalizacji osób pozbawionych wolności. W tym wyjątkowym dniu chciałbym wyrazić moją głęboką wdzięczność za Waszą nieustępliwość, siłę i odwagę, jaką wykazujecie każdego dnia, stawiając czoła wyzwaniom, które niesie ze sobą ta wyjątkowa rola. Wasze poświęcenie, empatia i niezachwiana determinacja w dążeniu do zmiany na lepsze są nieocenione i zasługują na najwyższe uznanie.

Życzę Wam, aby każdy dzień w służbie i pracy był źródłem satysfakcji i dumy, a także abyście zawsze czuły wsparcie i docenienie ze strony koleżanek, kolegów i społeczeństwa, dla którego pracujecie. Niech ten Dzień Kobiet będzie okazją do celebracji Waszych osiągnięć, odpoczynku od codziennych obowiązków i chwilą, w której możecie poczuć dumę z wykonywanej służby.

Z wyrazami szacunku,

Czesław Tuła Przewodniczący Zarządu Głównego NSZZFiPW

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy