Spotkanie Przedstawicieli NSZZF i PW z Panem Dyrektorem Generalnym SW

W dniu 5 lutego 2015 roku odbyło się spotkanie przedstawicieli Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa z Panem Dyrektorem Generalnym Służby Więziennej płk Jackiem Kitlińskim.

NSZZF i PW reprezentował Przewodniczący Zarządu Głównego Czesław Tuła oraz Dariusz Mieczyński Wiceprzewodniczący Zarządu Okręgowego w Poznaniu. Na początku spotkania na ręce Pana Dyrektora Przewodniczący złożył list gratulacyjny w związku z powołaniem Pana pułkownika  na stanowisko Dyrektora Generalnego Służby Więziennej.

Pan Dyrektor podziękował za list oraz spotkanie z przedstawicielami NSZZF i PW w trakcie, którego zadeklarował współprace ze związkiem zawodowym na każdej płaszczyźnie jego działania gdyż jak to określił naszym wspólnym celem jest dobro funkcjonariuszy i pracowników Służby Więziennej. Przewodniczący Czesław Tuła z zadowoleniem przyjął słowa Pana Dyrektora jak również zadeklarował współpracę ze stroną służbową oraz pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów nurtujących funkcjonariuszy i pracowników Służby Więziennej. Poinformował również Pana Dyrektora, że obecnie związek zmierza do rozwiązań prawnych mających na celu poprawę warunków płacowych i bytowych Służby Więziennej pod egidą całej Federacji ZZSM. Spotkanie podsumowano pamiątkowym zdjęciem, obydwie strony ustaliły również, iż w niedługim czasie odbędzie kolejne tym razem dłuższe spotkanie, na którym zostaną poruszone wszystkie tematy, jakie nie padły podczas tej wizyty.

 

12

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy