Do jednostek okręgu katowickiego trafił nowy sprzęt na wyposażenie siłowni.

W ramach zakupu wyposażenia do siłowni ze środków prewencyjnych PZU sprzęt otrzymały siłownie: przy Areszcie Śledczym w Katowicach, w Areszcie Śledczym w Tarnowskich Górach, w Areszcie Śledczym w Mysłowicach oraz w Zakładzie Karnym w Cieszynie – Oddział Zewnętrzny w Bielsku Białej.

Do siłowni Aresztu Śledczego w Katowicach zakupiono: bieżnię elektryczną i rowerek treningowy. Do siłowni Aresztu w Tarnowskich Górach trafiła bieżnia elektryczna. Dla siłowni Aresztu w Mysłowicach zakupiono ławeczkę treningową. Natomiast do siłowni w Oddziale Zewnętrznym w Bielsku Białej zakupiono zestaw hantli, zestaw sztang oraz obciążenia żeliwne.

Sprzęty docierały do katowickiego Zarządu sukcesywnie w okresie: od początku maja do pierwszych dni czerwca i po przysłaniu, zostały przez Prezydium Zarządu Okręgowego w Katowicach rozdzielone pomiędzy zainteresowane jednostki. Ze względu na fakt, iż do 6 czerwca bieżącego roku działalność siłowni na terenie naszego kraju była zawieszona, to dopiero po tym dniu oddano zakupione wyposażenie do użytku funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym.

Na zakończenie pragnę podziękować w imieniu Zarządu Okręgowego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Katowicach firmie PZU za przeznaczenie środków finansowych na zakup wyposażenia do siłowni, a także Prezydium Zarządu Głównego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa oraz Pani Ani Gałązka z biura Zarządu Głównego w Warszawie za realizację całego przedsięwzięcia.

Przewodniczący Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Katowicach

/-/ Tomasz Walaszczyk

 

Galeria zdjęć:

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy