Dzień Dziecka służb mundurowych w ZOO Gdańsk-Oliwa.

W dniu 4 czerwca 2022 roku na terenie gdańskiego Ogrodu Zoologicznego został zorganizowany Dzień Dziecka połączony z festynem rodzinnym służb mundurowych.  Zarząd Okręgowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa od wielu lat współpracuje ze ZW Policjantów województwa pomorskiego.

Przy pięknej słonecznej pogodzie przygotowanych było wiele atrakcji dla naszych kochanych dzieci: konkursy z nagrodami, muzyka na żywo, pokazy służb mundurowych, malowanie twarzy, pokaz udzielania pierwszej pomocy i wiele innych.  Podczas całej imprezy było mobilne studio Radia Gdańsk, gdzie można było spotkać dziennikarzy i porozmawiać z nimi jak wygląda ich praca oraz była także możliwość wzięcia udział w audycji na żywo. Swoją wiedzą i zamiłowaniem do zwierząt dzielił się Dyrektor ZOO Michał Targowski.

Nasze stoisko i Aresztu Śledczego w Gdańsku cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.  Promocja Służby Więziennej była na wysokim i profesjonalnym poziomie. Uczestnicy festynu mieli zapewniony poczęstunek.

Organizatorami festynu byli: ZW Policjantów województwa pomorskiego i Radio Gdańsk. Partnerzy Energa Obrót Grupa Orlen, cyfrowe.pl i Canon.

Wszystkim dzieciom jeszcze raz z okazji ich święta życzymy dużo radości i uśmiechu na twarzy.

Tekst i zdjęcia: mjr Tadeusz Łoziński

Galeria zdjęć:

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
luty 2024
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Fundusze

advertisement

Reklamy