Dzień Dziecka Zarząd Okręgowy NSZZ FiPW w Łodzi

W dniu 16 czerwca 2019 roku na terenie Ośrodka Rekreacyjnej Jazdy Konnej Smulsko w Łodzi, Zarząd Okręgowy NSZZ FiPW w Łodzi zorganizował.

W słonecznej, plenerowej imprezie uczestniczyło ok. 600 osób w tym 200 dzieci.  W pikniku uczestniczyły zaprzyjaźnione służby mundurowe z Policji, Straży Pożarnej, Straży Granicznej oraz Służby Więziennej. Mundurowi zaprezentowali sprzęt i pojazdy wykorzystywane w codziennej służbie. Nad dobrymi nastrojami dzieci czuwali animatorzy zabaw, którzy przeprowadzili szereg konkursów z nagrodami, zabawy taneczne z rodzicami, puszczanie gigantycznych baniek, przeciąganie liny, boisko do gry w piłkę nożną w stroju bańka-wstańka Dodatkowymi atrakcjami były dmuchane zjeżdżalnie z torem przeszkód, malowanie twarzy, paintball, przejażdżki na kucyku i koniach. Pojawiły się stoiska z tak lubianymi przez dzieci popcornem i watą cukrową, były lody i inne slodkości. Wszystkie dzieci obdarowane zostały prezentami oraz słodyczami. Dla wszystkich gości do dyspozycji był grill, grochówka i zimne napoje.

W imieniu organizatorów dziękujemy serdecznie sponsorom: Kancelaria Brokerska KING-BROKER, Bank Pocztowy, WORD w Łodzi, PPO Sieradz, Oriflame, Agot Łódź, Agros, Mleczarnia Łowicz. Bank Społdzielczy PA-CO-BANK w Pabianicach oraz wszystkim pozostałym  darczyńcom. Serdecznie dziękujemy za pomoc  ZT NSZZ FiPW w AŚ w Łodzi, ZK Nr.2 w Łodzi i ZK w Łowiczu bez których wsparcia impreza w takiej skali nie mogłaby być przeprowadzona.

Zapraszamy za rok.

ZO NSZZFiPW

W ŁODZI

/-/ Jarosław Górski

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy