Dzień Dziecka Zarząd Okręgowy NSZZ FiPW w Łodzi

W dniu 18 czerwca 2023 roku na terenie Ośrodka Rekreacyjnej Jazdy Konnej Smulsko w Łodzi, Zarząd Okręgowy NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Łodzi zorganizował

Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

W słonecznej, plenerowej imprezie uczestniczyło ponad. 600 osób w tym 265 dzieci.  W pikniku uczestniczyły zaprzyjaźnione służby mundurowe z Policji, Straży Pożarnej, Straży Granicznej Izby Administracji Skarbowej oraz Służby Więziennej. Mundurowi zaprezentowali sprzęt i pojazdy wykorzystywane w codziennej służbie. Nad dobrymi nastrojami dzieci czuwali animatorzy zabaw, którzy przeprowadzili szereg konkursów z nagrodami, zabawy taneczne z rodzicami, puszczanie gigantycznych baniek, przeciąganie liny. Dodatkowymi atrakcjami były dmuchane zjeżdżalnie z torem przeszkód, malowanie twarzy, paintball, strzelnica, przejażdżki na kucyku i koniach. Można było zaprzyjaźnić się z Alpaką i je nakarmić. Pojawiły się stoiska z tak lubianymi przez dzieci popcornem i watą cukrową i inne słodkości. Wszystkie dzieci obdarowane zostały paczkami z prezentami oraz słodyczami. Dla wszystkich gości do dyspozycji był grill, karczek,boczek, kiełbaski, kaszanka oraz pierś z kurczaka, bigos, grochówka i gorące i zimne napoje wszystko bez ograniczeń. Na koniec festynu została puszczona kolorowa piana, która była punktem kulminacyjnym festynu i wzbudziła ogromne poruszenie i zadowolenie u dzieci. Na zaproszenie w  pikniku uczestniczyli też funkcjonariusze Straży Granicznej wraz z dziećmi.

W imieniu organizatorów dziękujemy serdecznie sponsorom: Kancelaria Brokerska KING-BROKER, WORD w Łodzi, , Mleczarnia Bakoma z Łowicza, firmie wędliniarskiej WITMAS, Hurtowni Dromader a także wszystkim bez których wsparcia impreza w takiej skali nie mogłaby być przeprowadzona .

Zapraszamy za rok.

Przewodniczący Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Łodzi

/-/ Jarosław Ćmiel

Galeria zdjęć:

 

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy