Generalska nominacja dla Pana Dyrektora Generalnego SW gen Jacka Kitlińskiego

W Kancelarii Prezydenta odbyła się uroczystość nadania stopnia generalskiego Dyrektorowi Generalnemu Służby Więziennej – płk. Jackowi Kitlińskiemu. Gen. Jacek Kitliński otrzymał awans generalski z rąk Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

Uroczystość wręczenia aktu nadania stopnia generalskiego odbyła się wczoraj (26 marca 2015 r.) w Belwederze. To dziewiąta nominacja generalska w więziennictwie po 1989 roku. W uroczystości wzięli udział m.in. Minister Sprawiedliwości – Cezary Grabarczyk, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości – Jerzy Kozdroń, szef Kancelarii Prezydenta RP Jacek Michałowski, kierownictwo Służby Więziennej, Przewodniczący NSZZFiPW – Czesław Tuła.

Prezydent Bronisław Komorowski, wręczając generalską nominację, podkreślił rolę jaką w państwie demokratycznym odgrywa nowoczesna Służba Więzienna. Prezydent podziękował za codzienną, wytężoną służbę, a w związku ze zbliżającymi się świętami Wielkiej Nocy wszystkim funkcjonariuszom, w tym szczególnym czasie, życzył spokoju i odpoczynku w rodzinnej atmosferze.

Gen. Jacek Kitliński, odbierając nominację, podziękował Prezydentowi i Ministrowi Sprawiedliwości za okazane zaufanie. Podkreślił, że otrzymany awans generalski jest również pozytywną oceną i wyróżnieniem dla całej formacji.

Zespół Prasowy CZSW

Pan Generał Jacek Kitliński

Dyrektor Generalny Służby Więziennej 

Z okazji awansu na stopień generała Służby Więziennej  składam Panu w imieniu Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa oraz własnym serdeczne gratulacje oraz najlepsze życzenia.

Życzę dalszych sukcesów oraz wszelkiej pomyślności w kontynuowaniu służby Ojczyźnie i człowiekowi oraz w życiu rodzinnym.

Jako Przewodniczący  NSZZF i PW wyrażam radość z Pana awansu i liczę na  dalszą współpracę dla dobra całej Służby Więziennej.

pozostając z wyrazami szacunku

Przewodniczący 

Zarządu Głównego NSZZF i PW

/-/ Czesław Tuła 

 

 

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy