I Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Zarządu Okręgowego NSZZ FiPW w Gdańsku

W dniu 14 września 2019 roku na terenie ośrodka wypoczynkowego Mewa w Jantarze odbył się I Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Zarządu Okręgowego NSZZ FiPW w Gdańsku. Sponsorem strategicznym był PZU. W zawodach wzięły udział drużyny OISW Gdańsk: AŚ Elbląg/OZ Braniewo, AŚ Starogard Gdański,  AŚ Gdańsk, ZO NSZZ FiPW w Gdańsku oraz PCK Kępice. Po przybyciu drużyn  zostało przeprowadzone losowanie, gdzie drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Zwycięscy z grup grali o pierwsze miejsce a drużyny z drugiego miejsca rywalizowały o III miejsce. Przy pięknej pogodzie, po uroczystym otwarciu przystąpiliśmy do Turnieju. Po rozegraniu meczy w grupach pierwsze miejsce w grupie A zajęła drużyna AŚ Elbląg/OZ Braniewo a drugie PCK Kępice, natomiast w grupie B pierwsze miejsce zajęła drużyna ZO NSZZ FiPW w Gdańsku a drugie AŚ w Gdańsku.  W finale spotkały się drużyny AŚ Elbląg/OZ Braniewo  i ZO NSZZ FiPW w Gdańsku, a w walce o III miejsce drużyny  AŚ w Gdańsku i PCK Kępice. Po zaciętych meczach finałowych poszczególne drużyny zajęły miejsca:

  1. miejsce drużyna – AŚ Elbląg/OZ Braniewo
  2. miejsce drużyna – ZO NSZZFiPW w Gdańsku
  3. miejsce drużyna – PCK Kępice
  4. miejsce drużyna – AŚ w Gdańsku
  5. miejsce drużyna – AŚ Starogard Gdański

Na uroczyste zakończenie Turnieju przybył Zastępca Dyrektora Okręgowego w Gdańsku ppłk Adam Poćwiardowski i przedstawiciel sponsora strategicznego Dyrektor Sprzedaży Korporacyjnej PZU pan Cezary Gotowiec.

Zastępca Dyrektora Okręgowego ppłk Adam Poćwiardowski podziękował wszystkim zawodnikom przybyłym gościom i organizatorom za sportową atmosferę, grę fair play, podnoszenie sprawności fizycznej wśród funkcjonariuszy i pracowników więziennictwa. Dyrektor PZU w swoim wystąpieniu potwierdził miłą atmosferę, potrzebę aktywnego spędzania czasu wolnego  i zapewnił o dalszej współpracy z Zarządem Okręgowym NSZZFiPW w Gdańsku.  Następnie Przewodniczący ZO NSZZFiPW w Gdańsku Jarosław Wodziński przedstawił sprawozdanie z turnieju i razem z Dyrektorami wręczył puchar najlepszej drużynie oraz nagrody, dyplomy  i upominki wszystkim uczestnikom Turnieju oraz sędziom.

Serdeczne podziękowania za pomoc w zorganizowaniu I Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego ZO NSZZ FiPW w Gdańsku Jarosław Wodziński skierował do sponsora strategicznego pana Cezarego Gotowca Dyrektora Sprzedaży Korporacyjnej PZU oraz Zastępcy Dyrektora Okręgowego ppłk Adama  Poćwiardowskiego.

 

Sponsor Strategiczny

 

 

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy