II Ogólnopolski Turniej Smoczych Łodzi

W dniu 15.06.2019 r.   na wodach jeziora Siecino odbył się kolejny turniej w wyścigach smoczych łodzi. Zawodnicy stanęli do rywalizacji o Puchar Dyrektora Generalnego Służby Więziennej oraz Przewodniczącego Zarządu Głównego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa.

Organizatorami wyścigów smoczych łodzi byli: Zakład Karny w Wierzchowie, Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa Zarząd Terenowy w Wierzchowie, przy  wsparciu  Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Koszalinie i Zarządu Okręgowego NSZZFiPW.  Na początku turnieju został odczytany list przesłany na ręce organizatorów przez Dyrektora Generalnego Służby Więziennej gen. Jacka Kitlińskiego.

Do udziału w turnieju ponownie zgłosiło się osiem drużyn. Powitaliśmy stałych już bywalców reprezentujących Zakład Karny w Iławie, Zakład Karny w Potulicach,  Zakład Karny w Koszalinie oraz  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim.  Po raz pierwszy do  rywalizacji w naszym turnieju stanęły drużyny z Aresztu Śledczego w Szczecinie,  2 Brygady Zmechanizowanej Legionów z Budowa  oraz  z firmy TIM Outsourcing. Nie zabrakło także drużyny gospodarzy.

Wśród gości znaleźli się  Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Koszalinie płk Jacek Wiśniewski, Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Szczecinie płk Piotr Warenik, Dowódca 12 Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej gen. dywizji Maciej Jabłoński, Dowódca 2 Brygady Zmechanizowanej Legionów płk dypl. Arkadiusz Szkutnik,  Burmistrz Złocieńca Krzysztof Zacharzewski, Zastępca Wójta Gminy Wierzchowo Tomasz Suchoński, oraz Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim  Maciej Rydzewski.

Po zaciętej rywalizacji połączonej z dobrą zabawą, przyszedł czas na podsumowanie wyników i wręczenie nagród. Puchary, medale, dyplomy i wyróżnienia wręczyli:  Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Koszalinie płk Jacek Wiśniewski, Dyrektor Zakładu Karnego w Wierzchowie ppłk Radosław Pewniak, Przewodniczący Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Koszalinie Arkadiusz Urbański oraz Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZFiPW w Wierzchowie Bogdan Zdun.

Pierwsze miejsce i Puchar Dyrektora Generalnego Służby Więziennej oraz Przewodniczącego Zarządu Głównego NSZZFiPW zdobyła po raz kolejny drużyna z Zakładu Karnego w Iławie.

Drugie miejsce zajęli gospodarze imprezy – drużyna z Zakładu Karnego w Wierzchowie.

Na trzecim miejscu zakończyła turniej drużyna  2 Brygady Zmechanizowanej Legionów z Budowa.

Dalsze miejsca zdobyły kolejno drużyny:

IV-   Aresztu Śledczego w Szczecinie

V –   Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim

VI –  TIM Outsourcing

VII –  Zakładu Karnego w Potulicach

VIII – Zakładu Karnego w Koszalinie

Za wieloletnią pomoc i zaangażowanie w organizację Turniejów Smoczych Łodzi oraz zapewnianie bezpieczeństwa uczestnikom imprezy  uhonorowano Ochotniczą Straż Pożarną w Złocieńcu . Podziękowania złożono na ręce pana Mirosława Stawickiego.  Podziękowania za wszechstronną pomoc otrzymali także Państwo Urszula i Paweł Religowie, gospodarze obiektu, na którym odbywał się turniej. Za długoletnią współpracę i zapewnianie uczestnikom i gościom smacznych posiłków i przekąsek podziękowania złożyliśmy także  Restauracji WENECJA w Złocieńcu.  Niemałym wsparciem dla nas jako organizatorów jest także Pracownia Reklamy ARA Złocieniec.

Organizatorzy składają podziękowania sponsorom:  TIM Kałużny SP.K. ,  Meble Negro,  7 Ogrodów, FEST Szczecin , KASPIOL-BUD Złocieniec.

Sponsor strategiczny

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy