IV Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Gdańsku i Dyrektora Okręgowego SW w Bydgoszczy

W dniu 24 września 2022 roku na plaży miejskiej w Malborku odbył się IV Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Gdańsku i Dyrektora Okręgowego SW w Bydgoszczy.

Przy pięknej jesiennej pogodzie po uroczystym otwarciu przez Przewodniczącego ZO NSZZFiPW Grzegorza Ołdaka przystąpiono do rozgrywek. W zawodach udział zadeklarowało 10 drużyn  z jednostek penitencjarnych jednak do zawodów przytępiło pięć: AŚ Starogard Gdański, OZ Malbork ZK Kwidzyn, ZK Sztum oraz ZO NSZZFiPW w Gdańsku.  Mecze rozgrywane  były  w systemie „każdy z każdym” i stały na dobrym sportowym poziomie i w miłej atmosferze, przy zachowaniu zasad fair play.

Po rozegraniu wszystkich meczy klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:

1. ZK Kwidzyn

2. AŚ Starogard Gdański

3. ZK Sztum

4. OZ Malbork

5. ZO NSZZFiPW w Gdańsku

Na zakończenie turnieju, zastępca przewodniczącego  ZO NSZZFiPW w Gdańsku Tadeusz Łoziński przywitał przybyłego ppłk Mariana Szałkowskiego Dyrektora Zakładu Karnego w Sztumie reprezentującego jednoczenie Dyrektora Okręgowego SW w Bydgoszczy, który nie mógł z powodów służbowych przybyć na tegoroczny turniej. Dyrektor w swoim wystąpieniu podziękował wszystkim zawodnikom, organizatorom oraz przybyłym gościom za sportową atmosferę, grę fair play, podnoszenie sprawności fizycznej wśród funkcjonariuszy i pracowników więziennictwa. Uroczystego nagrodzenia dokonali Grzegorz Ołdak Przewodniczący ZO NSZZFiPW w Gdańsku i ppłk Marian Szałkowski Dyrektor Zakładu Karnego w Sztumie wręczając drużynom dyplomy i puchary a wszystkim zawodnikom medale, nagrody rzeczowe oraz okolicznościowe gadżety. Grzegorz Ołdak Przewodniczący ZO NSZZFiPW w swoim wystąpieniu podkreślił miłą atmosferę, potrzebę aktywnego spędzania czasu wolnego  i zapewnił o dalszej kontynuacji takich spotkań i integracji środowiska więziennictwa.  Serdeczne podziękowania skierował również do sponsora strategicznego PZU, zaangażowanych kolegów i koleżanek Naszego Związku oraz sędziów zawodów.

Przewodniczący Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Gdańsku

/-/ Grzegorz Ołdak

Sponsorem Strategicznym jest PZU.

Galeria zdjęć:

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy