Jakub Majewski pasjonat sportów siłowych i systemów walki

Jakub Majewski funkcjonariusz Służby Więziennej w Zakładzie Karnym w Garbalinie oraz Członek Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa jest pasjonatem sportów siłowych i systemów walki oraz czynnym trenerem od 2012 roku.
Jego koledzy z jednostki wypowiadają się o Kubie tak: “Mamy tu fajnego kolegę, na codzień jest bramowym, bardzo skromny, koleżeński prowadził dla nas szkolenia z samoobrony zanim GISW przejęli te szkolenia. Jego pasja są ćwiczenia. Jesteśmy dumni z tego, że pełni służbę w naszej jednostce”
Kuba poza służbą ma swoją niesamowitą pasję, o której opowiada w taki sposób: “Poza Służbą moją pasją i osobistą misją jest szerzenie kultury fizycznej, rozwój siły i sprawności. Poprzez ciągły rozwój i szukanie jak najbardziej optymalnych metod treningowych, żywienia oraz zdrowych form aktywności, staram się przekazać innym wiedzę, prowadzić w ćwiczeniach, ale również samemu stale testować się w formie zawodów i wyzwań. W samym 2022 roku brałem udział w Mistrzostwach Polski Kettlebell oraz ogólnoświatowym Tactical Strength Challange. W przyszłym roku kolejny start w mistrzostwach Polski, oraz w zawodach sylwetkowych – dla sprawdzenia się również w tym wymiarze. Dysfunkcjami zarówno dzisiejszej młodzieży jak i osób w średnim wieku są – niska aktywność fizyczna i brak świadomości ruchu, nie wspominając o żywieniu i zależnościach ogólnozdrowotnych. Cieszę się, że mogę należeć do grona osób, które wychodzą naprzeciw tym problemom…”.
Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy