Kolejny cel zrealizowany – podsumowanie Akcji “Świąteczna Paczka”

“Kto ma silną wolę i silną chęć służby ludziom, temu życie pięknym będzie snem, choćby droga do celu była poplątana, a myśli niespokojne – Janusz Korczak”

Kolejny rok z rzędu Zarząd Główny Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa podjął decyzję o ufundowaniu “Świątecznej Paczki”, które trafiły do trzynastu Okręgów dla Rodziny Członka Związku, która zdaniem Zarządu Okręgowego tej pomocy najbardziej potrzebuje.  Paczki zostały ufundowane na łączną kwotę 40 616 zł.

Do tej godnej akcji włączyły się również Zarządy Okręgowe NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa oraz Fundusz Pomocy Doraźnej, które wsparły finansowo ufundowanie paczek. Już od początku grudnia 2021 roku wspólnie, choć podzieleni na okręgi staraliśmy się sprostać wszystkim celom, jakie sobie postawiliśmy. A było ich naprawdę niemało. Osoby, które najbardziej potrzebują pomocy, nie potrafią się o tą pomoc upomnieć.

Przez wiele lat Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa zajmuje się organizowaniem pomocy innym i ten czas nauczył nas, że wspieranie indywidualnych osób jak również inne akcje charytatywne zbliżają ludzi. Dlatego i tym razem udało nam się dotrzeć do osób, którym mogliśmy pomóc i złożyć świąteczne życzenia.

Podczas spotkania na twarzach osób obdarowanych można było zauważyć łzy wzruszenia, ale przede wszystkim ogromnej radości. Dla nas było to również ogromne przeżycie, które na trwałe zostawiło ślad w naszych sercach.

Zarząd Główny NSZZFiPW w Warszawie

Galeria zdjęć:

 

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy