INFORMACJE ZARZĄDU OKRĘGOWEGO W LUBLINIE

Zarząd Okręgowy NSZZ FiPW w Lublinie

Imię Nazwisko Pełniona Funkcja
Andrzej Mazurek Przewodniczący Zarządu Okręgowego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa, członek i Przewodniczący Prezydium Zarządu Okręgowego, członek Zarządu Głównego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa.
Jarosław Kowalczyk I Wiceprzewodniczący Zarządu Okręgowego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa, członek Prezydium Zarządu Okręgowego, Przewodniczący ZT w Zakładzie Karnym w Hrubieszowie.
Jarosław Jakimcio II Wiceprzewodniczący Zarządu Okręgowego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa, członek Prezydium Zarządu Okręgowego, Przewodniczący ZT w Zakładzie Karnym w Chełmie.
Krzysztof Głowiński Członek Zarządu Okręgowego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa, członek Prezydium Zarządu Okręgowego, Przewodniczący ZT w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim.
Rafał Zając Członek Zarządu Okręgowego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa, członek Prezydium Zarządu Okręgowego, Przewodniczący ZT w Zakładzie Karnym we Włodawie.
Sebastian Szewc Członek Zarządu Okręgowego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa, członek Prezydium Zarządu Okręgowego, Przewodniczący ZT w Zakładzie Karnym w Zamościu.
Tomasz Suseł Członek Zarządu Okręgowego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa, członek Prezydium Zarządu Okręgowego, Przewodniczący ZT w Areszcie Śledczym w Lublinie.
Sławomir Stefaniuk Członek Zarządu Okręgowego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa, członek Prezydium Zarządu Okręgowego, Przewodniczący ZT w Zakładzie Karnym w Białej Podlaskiej.
Mirosław Kaluźniak Członek Zarządu Okręgowego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa, członek Prezydium Zarządu Okręgowego, Przewodniczący ZT w Areszcie Śledczym w Krasnymstawie.
Arkadiusz Pawelec Członek Zarządu Okręgowego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa, Skarbnik Zarządu Okręgowego, Zarząd Terenowy w Zakładzie Karnym we Włodawie.
Iwona Odyniec Członek Zarządu Okręgowego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa, Sekretarz Zarządu Okręgowego, Zarząd Terenowy w Zakładzie Karnym we Włodawie.
Adam Rabczewski Członek Zarządu Okręgowego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa, Zarząd Terenowy w Zakładzie Karnym we Włodawie.
Radosław Daszuk Członek Zarządu Okręgowego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa, Zarząd Terenowy w Zakładzie Karnym w Chełmie.
Wojciech Lewczuk Członek Zarządu Okręgowego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa, Zarząd Terenowy w Zakładzie Karnym w Białej Podlaskiej.
Jacek Szajewski Członek Zarządu Okręgowego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa, Zarząd Terenowy w Zakładzie Karnym w Chełmie.
Dariusz Jankowski Członek Zarządu Okręgowego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa, Zarząd Terenowy w Zakładzie Karnym w Zamościu.
Paweł Wilczyński Członek Zarządu Okręgowego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa, Zarząd Terenowy w Zakładzie Karnym w Hrubieszowie.
Mirosława Bartoś Członek Zarządu Okręgowego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa, Zarząd Terenowy w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim.
Piotr Łubkowski Członek Zarządu Okręgowego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa, Zarząd Terenowy w Areszcie Śledczym w Lublinie.
Jarosław Wólczyński Przewodniczący Okręgowej Komisji Rewizyjnej, Zarząd Terenowy w  Zakładzie Karnym we Włodawie.
Mariusz Sawa Członek Okręgowej Komisji Rewizyjnej, Zarząd Terenowy w Zakładzie Karnym w Zamościu.
Łukasz Bielak Członek Okręgowej Komisji Rewizyjnej, Zarząd Terenowy w Zakładzie Karnym w Chełmie.

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy