Międzynarodowe szkolenie z zakresu samoobrony i technik interwencji.

W dniach 07–09 czerwca 2017 roku w Ośrodku Szkolenia Rumuńskiej Służby Więziennej w Tirgu Ocna zostało przeprowadzone międzynarodowe szklenie z zakresu samoobrony i technik interwencji.

Na szkolenie został zaproszony w charakterze instruktora- eksperta prowadzącego zajęcia Pana ppłk Mirosława Kuświka 10 Dan, wieloletni były Kierownik Zakładu Technik Interwencji i Szkolenia Strzeleckiego w COSSW w Kaliszu ( uznany mistrz walki wręcz i technik interwencji), który reprezentował z dumą NSZZ FiPW

W Międzynarodowym szkoleniu uczestniczyło około 200 funkcjonariuszy służb mundurowych (policji, Straży Granicznej, Służby Więziennej, armii i i elitarnych jednostek specjalnych) z 4 krajów:

Polska, Rumunia, Węgry, Wielka Brytania. Techniki demonstrowane przez ppłk Mirosław Kuświk 10 Dan, cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, zwłaszcza techniki z zakresu technik interwencji. Zajęcia odbywały się przez dwa dni i były bardzo wyczerpujące. Wysoki poziom wiedzy, umiejętności i kompetencji Pana ppłk Mirosława Kuświka została wysoko oceniona przez stronę rumuńską, która wyróżniła go stosownym certyfikatem i okolicznościową statuetką. Prowadzenie zajęć przez Pana ppłk Mirosława Kuświka na seminarium potwierdziło wysoką merytoryczna wiedzę polskich instruktorów z zakresu samoobrony i technik interwencji. Zaproszenie, uczestniczenie i prowadzenie zajęć w międzynarodowym seminarium   przez przedstawiciela NSZZ FiPW jest dużym wyróżnieniem i pozytywnym sygnałem szerokiej działalności związkowej.

 

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy