Szkolenie Zarządu Okręgowego NSZZF i PW w Warszawie

W dniach 16 – 18 listopada w Ośrodku Funduszu Wczasów Pracowniczych  „Albatros” w Mielnie  odbyło się wyjazdowe posiedzenie Zarządu Okręgowego NSZZF i PW w Warszawie, oraz szkolenie skierowane do członków organizacji  związkowej NSZZF i PW w Warszawie. Przedmiotem szkolenia było m. in. zagadnienia z zakresu:

  • ryzyka zawodowego wynikającego z ekspozycji  zawodowej   funkcjonariuszy i pracowników więziennictwa;
  • pierwszej pomocy przed medycznej – teoria i praktyka
  • szeroko pojętego prowadzenia działalności związkowej
    w organizacjach terenowych.

W dniu 16 listopada 2016 roku po przyjeździe do ośrodka w godzinach 16:00 – 16:15  kolega Artur Iwaćkowski Przewodniczący Zarządu Okręgowego NSZZF i PW w Warszawie przywitał przybyłych związkowców i oficjalnie otworzył szkolenie.

O godzinie 16:15 rozpoczęło się zebranie Zarządu Okręgowego Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Funkcjonariuszy                      i Pracowników Więziennictwa w Warszawie. Poruszone tematy dotyczyły działalności organizacji związkowej okręgu warszawskiego. W zebraniu udział wzięli wszyscy członkowie Zarządu Okręgowego NSZZF i PW
w Warszawie oraz kolega  Robert Sońta, który reprezentował członków nowo powstającej organizacji terenowej w Zakładzie Karnym w Żytkowicach.

W dniu 17 listopada rozpoczął się cykl szkoleń z zakresu „Ekspozycji zawodowej na HIV, HCV, Hbs” .Prowadzącą szkolenia była mł. chor mgr Magdalena Winiarek pielęgniarka ambulatorium w Areszcie Śledczym Warszawa – Mokotów.

Następnym syklem szkolenia była: „Pierwsza pomoc przed medycznej”. Prowadzącą szkolenia była mł. chor. mgr Maja Dziumakowska ratownik medyczny,  pielęgniarka ambulatorium w Areszcie Śledczym Warszawa – Grochów.

W dniu 18 listopada uczestnicy podzielili się swoimi  spostrzeżeniami dotyczącymi codziennej działalności terenowych organizacji związkowych. Wymienili doświadczenia m.in. w zakresie prowadzenia organizacji związkowych w terenie, napotykanych problemów, sposobów rozwiązywania sytuacji trudnych czy konfliktowych, form kontaktu
ze stroną służbową oraz wypracowanej pozycji terenowych organizacji związkowych w relacji z przełożonymi udziału związkowców w procesach decyzyjnych dotyczących funkcjonariuszy i pracowników  jednostek organizacyjnych Służby Więziennej w okręgu warszawskim.

Przewodniczący Zarządu Okręgowego kolega Artur Iwaćkowski dokonał podsumowania szkolenia. Podziękował uczestnikom za zaangażowanie             w organizację szkolenia i aktywny w nim.

Sponsor:

PZU_logo

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
luty 2024
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Fundusze

advertisement

Reklamy