XII Turniej Siatkówki Halowej Służb Mundurowych w Jastrzębiu-Zdroju

W dniu 30.11.2019r.  w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu-Zdroju odbył się po raz dwunasty Turniej Siatkówki Halowej o Puchar Dyrektora Zakładu Karnego, Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ FiPW w Jastrzębiu-Zdroju oraz Przewodniczącego Zarządu Okręgowego w Katowicach.

Zmagania drużyn jak co roku były zacięte oraz wyrównane, ale w duchu fair play. Celem turnieju była integracja służ mundurowych, popularyzacja siatkówki halowej jako jednej z form rekreacji fizycznej, ale przede wszystkim odskocznia od trudów codziennej, jakże nie łatwej służby. Trzem drużynom niestety nie udało się dotrzeć na turniej z przyczyn losowych.

Wśród zaproszonych gości był Dyrektor Zakładu Karnego ppłk Wojciech Emerling, Z-ca Dyrektora Zakładu Karnego w Jastrzębiu-Zdroju kpt. Maciej Szmelczerczyk, Komendant Miejski Policji w Jastrzębiu-Zdroju mł. insp. Mirosław Jordan, Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej  w Jastrzębiu-Zdroju bryg. mgr.inż. Wojciech Piechaczek oraz Przewodniczący Zarządu Okręgowego NSZZ FiPW w Katowicach kolega Tomasz Walaszczyk, którzy wręczyli puchary, medale, dyplomy oraz wyróżnienia. Dziękujemy również rodziną, funkcjonariuszom oraz przybyłym gościom za doping i wsparcie swoich drużyn.

W klasyfikacji generalnej na podium stanęły drużyny:

1. Zakład Karny w Cieszynie;
2. Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju;
3. Zakład Karny w Jastrzębiu-Zdroju.

Wszystkim drużynom oraz zaproszonym gościom serdecznie dziękujemy za udział w turnieju.

Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ FiPW w Jastrzębiu-Zdroju

/-/ Marcin Kulig

 

Sponsor strategiczny

Galeria zdjęć

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy