XIII Okręgowe Zawody SW w Wędkarstwie Spławikowym – Przytoczna 2019

W dniach 5-6.10.2019r. w Przytocznej odbyły się   XIII Okręgowe Zawody w Wędkarstwie Spławikowym o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Szczecinie, Puchar Przewodniczącego Zarządu Okręgowego NSZZ FiPW   w Szczecinie oraz Puchar Dyrektora Aresztu Śledczego w Międzyrzeczu.

W zawodach wzięło udział 11 drużyn z 6 jednostek, łącznie było nas ponad 40 osób. Zawody przebiegały w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Choć pogoda nie dopisała, zawody należy uznać za udane. Po czterogodzinnych zmaganiach nastąpił moment kulminacyjny a więc ważenie złowionych ryb i chwalenie się złowionymi „okazami”. Po dopełnieniu formalności wszyscy uczestnicy i zaproszeni goście udali się na teren pobliskiego Folwarku AMALIA gdzie czekał już ciepły obiad.

Po obiedzie nastąpiło podsumowanie zmagań oraz wręczenie pucharów i nagród rzeczowych.

I miejsce drużynowo zajęła drużyna  z ZK Stargard z łączną  wagą złowionych

ryb – 7,7800 kg,  – duże brawa

II miejsce zajęła drużyna  z ZK Nowogard – 7,105 kg,

III miejsce zajęła drużyna  z ZK Gorzów Wlkp. – 5,520 kg.

Indywidualnie:

I miejsce – Krzysztof Jeleśniański z ZK Stargard – 5,190 kg,

II miejsce – Ireneusz Wybrzak z ZK Nowogard – 4,230 kg,

III miejsce – Rafał Banielewicz z ZK Goleniów – 3,600 kg.

Największą rybę złowił kolega Rafał Banielewicz z ZK Goleniowie –  o wadze 0,240 kg.

Zwycięzcy otrzymali ciekawe nagrody a wszyscy pozostali uczestnicy  i zaproszeni goście  wędkarskie upominki. Nagrody wręczali : w imieniu Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Szczecinie płk Piotra Warenika – Dyrektor Zakładu Karnego w Gorzowie Wlkp. ppłk Arkadiusz Tomczak, w imieniu Dyrektora Aresztu Śledczego w Międzyrzeczu – główny organizator zawodów Bartłomiej Trocer z AŚ w Międzyrzeczu oraz Przewodniczący Zarządu Okręgowego NSZZ FiPW w Szczecinie Zbigniew Haściło.

Ogromne podziękowania należy w tym miejscu złożyć organizatorowi zawodów naszemu koledze Bartłomiejowi Trocerowi z Aresztu Śledczego w Międzyrzeczu, który włożył ogromny wysiłek i dużo serca aby uczestnicy zawodów byli zadowoleni a zmagania przebiegły fair play.

Podziękowania także dla zawodników, którzy licznie przybyli na zawody mimo chłodu i deszczu za sportową rywalizację, koleżeństwo i stworzenie miłej atmosfery dla wspólnej integracji.

Serdecznie dziękujemy za udział w zawodach i zapraszamy w roku następnym

Sponsor strategiczny

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy