SPRAWOZDANIE Z III EDYCJI BIEGU Z PRZESZKODAMI „KRATA”

W dniu 08 września 2019 roku, na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbyła się III edycja Biegu z przeszkodami „KRATA”

Organizatorem imprezy był Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie, Areszt Śledczy w Dzierżoniowie oraz OSiR w Dzierżoniowie.

Trasa tegorocznego biegu zgromadziła około 190 zawodników i naszpikowana była przeszkodami tj.  ścianki, porodówki, opony, strumyki, rzeka, liny, pontony w basenie, profesjonalny  wodny tor przeszkód i oczywiście dużo błota. Na trasie czekały również trzy zastępy Ochotniczych Straży Pożarnych, które poza zabezpieczeniem trasy przygotowały przeszkody niespodzianki .Długość  trasy wynosiła ok. 11 km.

Jak co roku po zakończeniu zmagań na trasie przez zawodników  do boju ruszyły dzieci które, miały za zadanie pokonać  bieżnie boiska sportowego.

Wśród nagród znalazły  się między innymi: karnety na spływy pontonowe w Bardzie, weekendowy pobyt w ośrodku Krucze Skały w Karpaczu ,torby sportowe ufundowane przez firmę JAKO, komplety pościeli zaprojektowane przez znanego rysownika Andrzeja Mleczkę przekazane od producenta TECHNOTEX jak i wiele innych. Nie zabrakło również nagród specjalnych dla zwycięzców kat. Mundurowej  jakimi były karnety na profesjonalne szkolenie spadochronowe zakończone samodzielnym skokiem.

Bieg był finansowany częściowo  z wpisowego zawodników lecz ogromną rolę w jego finansowaniu odegrali sponsorzy których, było około 30 a wśród nich Bank Pocztowy, NSZZFiPW Zarząd Okręgowy  we  Wrocławiu.

Wyniki na stronie : https://www.zmierzymyczas.pl/wyniki.html

Sponsor strategiczny

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy