Zarząd Okręgowy NSZZFiPW w Białymstoku – VI Mistrzostwa OISW w Olsztynie w Wędkarstwie Spiningowym

W dniu 21.10.2023r. odbyły się VI Mistrzostwa OISW w Olsztynie w wędkarstwie spinningowym .Zawody zorganizowane zostały na łowisku specjalnym „Jezioro Boksze” w powiecie sejneńskim.

Udział w zawodach wzięły dwuosobowe drużyny, reprezentujące jednostki penitencjarne połączonych okręgów białostockiego i olsztyńskiego. Organizatorem imprezy był Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Olsztynie wraz z Przewodniczącym Okręgowym NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Białymstoku a gospodarzem Dyrektor Aresztu  Śledczego w Suwałkach. Jak co roku w organizację zawodów czynnie włączyli się członkowie NSZZFiPW z Suwałk.  Dzięki wsparciu finansowemu Zarządu Głównego NSZZFiPW, Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Białymstoku oraz Dyrektora Okręgowego SW w Olsztynie  możliwe było zorganizowanie zawodów na wysokim poziomie.

I miejsce i tytuł mistrza OISW w wędkarstwie spinningowym zdobyła drużyna z AŚ Suwałki,

II miejsce zajęła również drużyna z AŚ Suwałki,

III miejsce zajęła drużyna z ZK w Barczewo.

W kategorii największej złowionej ryby zwycięzcą został zawodnik z AŚ w Suwałkach  za co został uhonorowany nagrodą specjalną ufundowaną przez Zarząd Główny NSZZ FiPW.

Jak już jest tradycją w wędkarskiej rodzinie zawody pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych odbyły się w koleżeńskiej atmosferze przy względnej współpracy z rybostanem łowiska.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy za rok.

Galeria zdjęć:

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy