Zarząd Terenowy NSZZFiPW w Ostrowie Wlkp. przekazał maseczki ochronne.

W dniu 18.12.2020r , Zarząd Terenowy NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Ostrowie Wlkp. w osobach mł.chor. Walczak Krzysztof, mł.chor Reterski Przemysław, plut Łacny Michał przy współpracy i osobistym zaangażowaniu Pana Radnego Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Szymona Matyśkiewicza przekazał 300 maseczek na ręce Pani Kierownik Świetlicy Stowarzyszenia Konferencji św. Wincentego a Paulo Ewy Koniecznej.

Jednym z celów statutowych, które realizuje Stowarzyszenie jest prowadzenie świetlicy środowiskowej dla dzieci i młodzieży szkolnej wywodzącej się z rodzin dysfunkcyjnych lub mających trudną sytuację materialną.  Dziękujemy za bardzo miłe przyjęcie.

Po wizycie w Świetlicy Boże Podwórko ,wspólnie z Panem Radnym udaliśmy się do Centrum Aktywności Lokalnej, gdzie mieliśmy przyjemność na ręce Pana Wiceprezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Mikołaja Kostki przekazać 200 maseczek, które zostaną rozprowadzone wśród ostrowskich seniorów przez Biuro do Spraw Organizacji Pozarządowych i Polityki Senioralnej.

Dziękujemy Panu Wiceprezydentowi za bardzo ciepłe i miłe przyjęcie oferując naszą pomoc na dalsze lata współpracy.

W tym miejscu serdeczne podziękowanie kierujemy pod adresem Pana Radnego Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Szymona Matyśkiewicza – zaangażowanego w bardzo wiele projektów społecznych, z którym współpracujemy od kilku lat, przypominając choćby festyn charytatywny POMAGAMY IWONIE, w który to Pan Radny osobiście się zaangażował.

Mamy nadzieję na owocną współpracę  , na dalsze lata.

Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZFiPw w Ostrowie Wlkp.

/-/ Krzysztof Walczak

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy