„Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Służbie Człowiekowi – 25 lat działalności ” ZO w Rzeszowie

Wpisując się w obchody rocznicy 25 lat działalności naszego Związku Zawodowego wspólnym wysiłkiem Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Rzeszowie oraz Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno – Ekonomicznej im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu, w dniu 22 maja br. zorganizowano w tym mieście Sympozjum Naukowe pt. „Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Służbie Człowiekowi – 25 lat działalności ”.

Patronat Honorowy Marszałka Województwa Podkarpackiego, Wojewody Podkarpackiego, Patronaty Medialne między innymi TVP Rzeszów oraz Radio Rzeszów nadały spotkaniu odpowiednią rangę. Cieszyła nas także obecność reprezentacji parlamentarzystów z Podkarpacia, przedstawicieli NSZZ Solidarność oraz kolegów związkowców z innych  zaprzyjaźnionych służb mundurowych.  Obecny był także mjr mgr Robert Żółkiewicz zastępca Dyrektora ZK w Rzeszowie oraz mjr mgr Bożena Ulidowska, która reprezentowała Dyrektora OISW w Rzeszowie. Z pośród wielu obecnych i zaproszonych Gości nie sposób także nie wymienić  Pana Stanisława Janusia  Przewodniczącego Polskiego Towarzystwa Penitencjarnego Oddział w Rzeszowie.

Największą  jak się wydaje wartością było to, że studenci  mogli zapoznać się  z historią związku zawodowego na Podkarpaciu, jego teraźniejszością oraz perspektywami dalszej działalności. Obecność Kolegów, którzy kiedyś w przeszłości nadawali ton działalności związkowej, była dla nas zaszczytem i jak to się obecnie często mówi  ”wartością dodaną” całego Sympozjum, za co bardzo dziękujemy. Gratulacje także z pewnością należą się wszystkim naszym Koleżankom  i Kolegom związkowcom, którzy zaprezentowali bardzo interesujące referaty.

Rzecznik prasowy ZO NSZZFiPW w Rzeszowie

/-/ kpt. dr Dariusz Fudali

Więcej zdjęć pod zobacz tutaj ……………

 

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy