Życzenia Przewodniczącego Zarządu Głównego NSZZFiPW z okazji Świąt Wielkanocnych

Szanowni Funkcjonariusze i Pracownicy Służby Więziennej,

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, pragnę złożyć Wam, w imieniu Zarządu Głównego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa, najserdeczniejsze życzenia. Niech ten wyjątkowy czas będzie pełen spokoju, odpoczynku oraz radosnych chwil spędzonych w gronie najbliższych.

Wasza codzienna służba i praca, pełna wyzwań i poświęceń, zasługuje na najwyższe uznanie i szacunek. Dzięki Waszej nieustającej determinacji, profesjonalizmowi oraz poświęceniu, zapewniana jest bezpieczeństwo i porządek, co stanowi fundament stabilności i spokoju w naszym społeczeństwie.

W tych świątecznych dniach pragnę przekazać Wam wyrazy wdzięczności za Waszą trudną służbę. Niech nadchodzące Święta Wielkanocne będą okazją do chwili wytchnienia od codziennych obowiązków, a także momentem, który pozwoli zaczerpnąć sił do dalszego niesienia pomocy i wsparcia tym, którzy tego najbardziej potrzebują.

Życzę Wam, aby nadchodzące dni były pełne nadziei, której symbolizuje Wielkanoc, a także aby przyniosły odnowę ducha i ciała. Niech będą także czasem refleksji i wzmacniania więzi, zarówno tych rodzinnych, jak i zawodowych.

Z głębi serca życząc wszystkiego najlepszego,

Przewodniczący Zarządu Głównego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa

Czesław Tuła

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy