SPOTKANIE FEDERACJI ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH SŁUŻB MUNDUROWYCH WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO Z PANIĄ WOJEWODĄ PODKARPACKĄ

W dniu 27 marca 2024 roku odbyło się spotkanie Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych Województwa Podkarpackiego z Wojewodą Podkarpacką panią Teresą Kubas-Hul.

Na spotkaniu omawiano sprawy dotyczące warunków pracy służb mundurowych w regionie, zarówno w kontekście bezpieczeństwa i zdrowia pracowników, jak i ich wynagrodzeń i warunków socjalnych. Szczególną uwagę zwracano na potrzebę modernizacji, m.in. sprzętu i infrastruktury służb oraz na konieczność podniesienia standardów szkoleniowych.

Pani Wojewoda wyraziła swoje zrozumienie dla postulatów federacji związków zawodowych reprezentowanych przez funkcjonariuszy policji, służby więziennej, straży granicznej, służby celno- skarbowej oraz straży pożarnej i zapewniła o podjęciu działań mających na celu poprawę warunków pracy w służbach mundurowych. Obie strony uzgodniły dalszą współpracę w tym zakresie i planowane są kolejne spotkania dotyczące konkretnych działań.

Spotkanie było okazją do konstruktywnej dyskusji i wymiany poglądów między przedstawicielami związków zawodowych a władzami wojewódzkimi, co może przyczynić się do poprawy sytuacji służb mundurowych w regionie.

Na zakończenie spotkania w związku ze zbliżającymi się świętami Wielkanocnymi, wszyscy zebrani złożyli sobie życzenia.

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy