Posiedzenie Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Gdańsku

W dniach 20 – 21 marca br. odbyło się posiedzenie Zarządu Okręgowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Gdańsku. W trakcie posiedzenia na zaproszenie kol. Grzegorza Ołdaka Przewodniczącego Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Gdańsku, udział wzięli kol. Czesław Tuła Przewodniczący Zarządu Głównego NSZZFiPW, płk Andrzej Gniot Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Bydgoszczy oraz członkowie Prezydium Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Bydgoszczy na czele z kol. Arkadiuszem Szymczakiem.

W trakcie posiedzenia zostały poruszone przez Przewodniczących zarządów terenowych  bieżące sprawy dotyczące funkcjonariuszy i pracowników z jednostek podstawowych których są reprezentantami, jak również skrzętnie skorzystali z możliwości zadawania pytań i dyskusji zarówno z kol. Czesławem Tułą jak i płk Andrzejem Gniotem.

Wszystkim uczestnikom tego posiedzenia dużo dała możliwość bezpośredniego spotkania i rozmowy. Jak również płk. Andrzej Gniot zadeklarował wszechstronną pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów bez zbędnej zwłoki.

 W trakcie dalszej części posiedzenia Zarząd Okręgowy NSZZFiPW w Gdańsku uhonorował i podziękował członkom zarządów terenowych NSZZFiPW za ich dotychczasową pracę i zaangażowanie w działalność związkową jak i Panu Marcinowi Gerwatowskiewmu przedstawicielowi firmy MOL POLSKA sp. z o.o.  za możliwość korzystania z kart LOTOS BIZNES i wspierania nas w różnych inicjatywach.

Na tę część posiedzenia przybyli również koledzy z zaprzyjaźnionych związków zawodowych z którymi na co dzień współpracujemy w ramach Forum Związków Zawodowych Służb Mundurowych, przy akcjach protestacyjnych jak i wspólnych inicjatywach takich jak dzień dziecka.

Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów woj. Pomorskiego reprezentował przez kol. Józef Partyka Przewodniczący ZW NSZZF Policjantów woj. pomorskiego oraz kol. Piotr Strojny Wiceprzewodniczący ZW NSZZF Policjantów woj. pomorskiego.

Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy Straży Granicznej przy Morskim Oddziale Straży Granicznej reprezentował przez kol. Maciej Węsierski Przewodniczący Zarządu Okręgowego NSZZ FSG przy MOSG oraz kol. Wojciech Kwiatkowski Wiceprzewodniczący Zarządu Okręgowego NSZZ FSG przy MOSG,

Związek Zawodowy Celnicy PL w zastępstwie kol. Joanny Stepień Przewodniczącej ZOI ZZ Celnicy PL reprezentował przez kol. Mariusz Konkol Wiceprzewodniczący ZOI ZZ Celnicy PL.

Przyznane odznaczenia wszystkim wyróżnionym wręczał osobiści kol. Czesław Tuła Przewodniczący Zarządu Głównego NSZZFiPW.

 Na sam koniec kol. Czesław Tuła poprosił przedstawicieli Zarządów Terenowych NSZFiPW o przekazanie podziękowań wszystkim członkom za wsparcie jakie okazują w działalności związkowej, za ich zaangażowanie i odpowiedzialność w trudnych sytuacjach. Jak również z uwagi na bliskość Świąt Wielkiejnocy, za naszym pośrednictwem złożył wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym życzenia spokojnych, pełnych wypoczynku, radości i zrozumienia Świąt Wielkanocnych.

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy