Życzenia Przewodniczącego Zarządu Głównego NSZZFiPW z okazji Święta Służby Więziennej.

W dniu 8 lutego 1919 roku Marszałek Józef Piłsudski ówczesny Naczelnik Państwa Polskiego podpisał Dekret w sprawie tymczasowych przepisów więziennych. 

Z okazji Święta Służby Więziennej w imieniu własnym oraz całego Zarządu Głównego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa składam wyrazy uznania dla wszystkich funkcjonariuszy i pracowników cywilnych.

Serdecznie podziękowania należą się Wam za dotychczasową, wierną i rzetelną służbę dla naszego Kraju, sumiennie realizowaną i niezwykle ważną dla bezpieczeństwa Rzeczpospolitej Polskiej i polskiego społeczeństwa. Mimo trudnego czasu stajemy na wysokości zadania, dzięki Państwu, Waszemu oddaniu i zaangażowaniu w sprawy dotyczące naszej formacji.  Pragnę również wszystkim podziękować za wsparcie w pracy na rzecz poprawy warunków służby.

Życzę Wam wielu sukcesów, dalszego rozwoju zawodowego, bezpiecznej służby oraz zdrowia, wytrwałości i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Gratuluję wszystkim odznaczonym, wyróżnionym i awansowanym ponieważ w pełni zasłużyliście na docenienie.

Przewodniczący Zarządu Głównego NSZZFiPW

/-/ Czesław Tuła

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy