Mistrzostwa OISW w Białymstoku w wędkarstwie spinningowym

W dniu 25.05.2019r. odbyły się Mistrzostwa OISW w Białymstoku w wędkarstwie spinningowymZawody zorganizowane zostały na łowisku specjalnym „Jezioro Boksze” w powiecie sejneńskim.Udział w zawodach wzięło 19 dwuosobowych drużyn, reprezentujących 7 jednostek penitencjarnych okręgu białostockiego. Gospodarzem i organizatorem imprezy był Dyrektor Aresztu  Śledczego w Suwałkach oraz Zarząd Okręgowy NSZZ FiPW w Białymstoku. W organizację zawodów czynnie włączyli się członkowie NSZZFiPW.  Dzięki wsparciu finansowemu PZU Życie SA- sponsorowi strategicznemu, Zarządu Głównego NSZZFiPW, Zarządu Okręgowego NSZZFiPW, Fundacji na rzecz pomocy funkcjonariuszom SW ANDRZEJ oraz Dyrektora Okręgowego SW w Białymstoku możliwe było zorganizowanie zawodów na wysokim poziomie.

I miejsce i tytuł mistrza OISW w wędkarstwie spinningowym zdobyła załoga ZK Białystok

Stanisław Baczewski, Piotr Pietruszka

II miejsce zajęli Grzegorz Artemiuk, Tomasz Sadowski – ZK Białystok,

III miejsce – Marcin Makarewicz, Hubert Kuliś – AŚ Suwałki.

W kategorii największej złowionej ryby zwycięzcą został Radosław Kozikowski reprezentujący ZK Przytuły Stare.

Nagrodę specjalną, ufundowaną przez Fundację Andrzej otrzymał funkcjonariusz ZK Przytuły Stare Jarosław Nowak.Jak już jest tradycją w wędkarskiej rodzinie zawody odbyły się w koleżeńskiej atmosferze pomimo słabej chęci rybostanu do współpracy.

Podziękowania za wsparcie naszej imprezy należą się również instytucjom i firmom, które nie odmówiły pomocy organizacyjnej: Gospodarstwo agroturystyczne „Falko”(właściciel łowiska) – fundator nagród w postaci licencji wędkarskich. Klub kulturystyczny „Oskar”,Animex, Aquel.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy za rok.

Sponsor strategiczny

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy