Zarząd Okręgowy NSZZFiPW w Białymstoku – V Mistrzostwa OISW w Olsztynie w wędkarstwie spinningowym

W dniu 1.10.2022r. odbyły się V Mistrzostwa OISW w Olsztynie w wędkarstwie spinningowym. Zawody zorganizowane zostały na łowisku specjalnym „Jezioro Boksze” w powiecie sejneńskim.

Udział w zawodach wzięło 18 dwuosobowych drużyn, reprezentujących jednostki penitencjarne połączonych okręgów białostockiego i olsztyńskiego. Organizatorem imprezy był Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Olsztynie wraz z Przewodniczącym Okręgowym NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Białymstoku a gospodarzem Dyrektor Aresztu  Śledczego w Suwałkach. Jak co roku w organizację zawodów czynnie włączyli się członkowie NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa z Suwałk.  Dzięki wsparciu finansowemu PZU Życie SA, Zarządu Głównego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa, Zarządu Okręgowego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa oraz Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Białymstoku możliwe było zorganizowanie zawodów na wysokim poziomie.

I miejsce i tytuł mistrza OISW w wędkarstwie spinningowym zdobyła załoga z ZK Barczewo,

II miejsce zajęła mieszana drużyna ZK Przytuły Stare/ ZK Dubliny,

III miejsce zajęła drużyna z AŚ w Suwałkach.

W kategorii największej złowionej ryby zwycięzcą został zawodnik z ZK Barczewo za co został uhonorowany nagrodą specjalną ufundowaną przez ZG NSZZ FiPW.

Jak już jest tradycją w wędkarskiej rodzinie zawody odbyły się w koleżeńskiej atmosferze przy dobrej współpracy z rybostanem łowiska.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy za rok.