Komunikat po spotkaniu Zespołu ds. rozpatrzenia postulatów dotyczących SW zgłaszanych przez Związki Zawodowe.

Poniżej przedstawiamy wspólny komunikat Ministerstwa Sprawiedliwości, Centralnego Zarządu Służby Więziennej oraz Związków Zawodowych po spotkaniu Zespołu do spraw rozpatrzenia postulatów dotyczących Służby Więziennej zgłaszanych przez Związki Zawodowe, które odbyło się w dniu 10 lutego 2022 roku w Ministerstwie Sprawiedliwości. Spotkanie było kontynuacją posiedzenia Zespołu, które odbyło się w dniu 4 lutego 2022 roku, którego głównym tematem m.in. było rozwiązania w zakresie wynagrodzenia funkcjonariuszy i pracowników Służby Więziennej.

W spotkaniu uczestniczyli: Wiceminister Sprawiedliwości Pan Michał Woś, Dyrektor Departamentu Wykonania Orzeczeń i Probacji Pan Sędzia Mirosław Przybylski, Dyrektor Generalny Służby Więziennej gen. Jacek Kitliński, z-ca Dyrektora Generalnego Służby Więziennej gen. Andrzej Leńczuk, Dyrektor Biura Kadr i Szkolenia ppłk. Grzegorz Bajda. NSZZFiPW reprezentowali: Przewodniczący Zarządu Głównego Kol. Czesław Tuła, Wiceprzewodnicząca Zarządu Głównego Kol. Danuta Malkusz, Wiceprzewodniczący Zarządu Głównego Kol. Kamil Bachanowicz, Członek Prezydium Zarządu Głównego Kol. Paweł Altwasser, Skarbnik Zarządu Głównego Kol. Bolesław Groński.

Podpis Przewodniczącego Zarządu Głównego Czesława Tuły świadczy o zapoznaniu się z komunikatem, a nie o zgodzie na propozycje realizacji podwyżki przedstawionej przez stronę rządową. Stanowisko NSZZFiPW jest wyrażone uchwałą i jest niezmienne.

Członek Zespołu reprezentujący NSZZ “Solidarność” FiPSW na spotkanie nie przybył.

KOMUNIKAT

 

UCHWAŁA ZARZĄDU GŁÓWNEGO NSZZFIPW

Uchwała Zarządu Głównego NSZZFiPW

Komunikat

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy